Błąd UNIFORM C-35-1239

Błąd jak w temacie, dodatkowo po patchu 1.5 nawet na minimalnych detalach ścinki jakby brakowało FPS-w Gra na patchu 1.4 chodziła bez problemw na ULTRA

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć werek77, witaj na forum!

Przykro mi, że doświadczasz takiej niedogodności. Czy dobrze się domyślam, że doświadczasz takich problemw na platformie PC?

Zuzu

Zgadza się, chodziło o PC. trochę nie siedziałem przy grze, ale widzę że problem ustąpił, czasami trafiają się dziwne doczytywania obiektw otoczenia co owocuje brakiem możliwości biegu. Całe szczęście jak do tej pory trafiło mi się tak jedynie na PVE.

Moi koledzy także to mają. My biegamy na DZ ale widzę, że problem jest też na PVE.

Czy problem występuje nadal po ostatniej przerwie technicznej?

Zuzu

Mogę się dołączyć. Problem z wczytywaniem dalej występuję, w prawym dolnym rogu ekranu pokazuje się stosowna informacja o tym i postać nie może w tym momencie biec. Rwnież po patchu 1.5 musiałem zmienić ustawienia na niższe. Już nie wspomnę, że zmiana/wczytywanie lokacji trwa wieczność. Mogę stwierdzić, że względem patcha 1.4 wczytywanie mapy wydłużyło się dwukrotnie. I teraz jest tak, że dołączam do grupy znacznie pźniej, mimo iż startujemy razem, np. Podziemie.

@ner_wus, tak być nie powinno, jeśli Twj komputer spełnia minimalne wymagania gry. Skonsultuj proszę tą sytuację z naszym wsparciem technicznym, nasi konsultanci zbadają, czemu taka sytuacja ma miejsce.

Zuzu