Wieszanie sie Gry i W pip cheatrow na DZ

Ta jasne po godzinie wywala do pulpitu po Aktualizacji 1.5 nie idzie nic nagrać Dziwne wieszanie Gry na DZ postać sama biega Co kowlwiek cieżko jest coś ugrać w godzine zróbcie coś z tym bo juz Krew mnie zalewa z nerwow . I do cholery zróbcie coś z tymi cheaterami !!!!!!! Bo odechciewa sie grania co 2 Rosjanin używa cheatow mieli byc banowani ale nadal biegaja w grze !!!!!!!!! nawet nie idzie wyslac transportu z DZ bo juz wiedza kto gdzie i ile ma przedmiotow AA i jeszcze jakie przedmioty !!!!!!!! mam DOŚĆ Albo zrobiie coś z tymi oszustami albo Ludzie zaczną odchodzic od Ubisost !!!!!! wczoraj normalnie grałem a dzis juz 8 raz wywalila gra po Aktualizacji i PRoblem z Cheaterami w grze albo bana im albo nie wiem zablokować konta i IP zeby nie mogli wchodzic na gre bo ttylko ja psuja

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć VarnhornePL,

dziękuję za zgłoszenie. Zespół wie o problemach z wydajnością po aktualizacji i pracuje nad ich wyeliminowaniem. Co do oszustów, bardzo proszę o zgłaszanie ich wraz z materiałem dowodowym tutaj. Nasi specjaliści przeglądają wszelkie zgłoszenia i wyciągają konsekwencje wobec oszukujących graczy.

Zuzu

Temat do zamkniecia a jezeli spotkach cheatera odrazu zrobie screena z nickiem

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Jak zrobisz taki zrzut ekranu bądź stworzysz nagranie ilustrujące jak jakiś gracz oszukuje, koniecznie załącz je w zgłoszeniu do naszego wsparcia technicznego. Nasi specjaliści zbadają dany przypadek i wyciągną konsekwencje, jeśli będzie taka konieczność.

Temat zgodnie z życzeniem zamykam.

Zuzu