Gra sie wiesza i Wywala do Puplpitu

Czemu mi gra pierw sie zawiesza a pozniej wywala Do Pulpitu !!!!!!!!! dzis już 10 raz od wprowadzenia Aktualizacji 1.5 !!!!!!!!

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć VarnhornePL,

Przykro mi słyszeć, że doświadczasz takich problemów. Czy mogę dopytać o specyfikację Twojego komputera?

Zuzu

AMD Phenom II Core x 4 3.0 GHZ model 945 black Edition 12 Giga ram ddr 3 Płyta główna Gigabyte Ga-78LMT-USB 3 Windows 10 64 bit i Gigabyte Nvidia GTX 760 OC 2 GB gddr 5

Zaznaczam ze to zaczeło sie po tej Aktualizacji nigdy nie mialem żadnych problemow z gra

Problem może tkwić w Twoim procesorze - jeśli dobrze widzę, nie spełnia on minimalnych wymagań.

Mimo wszystko zachęcam do kontaktu z naszym wsparciem technicznym, może nasi konsultanci będą w stanie Ci coś doradzić.

Zuzu

Wczesniej nie mialem żadnych problemow zaczeły sie teraz po tej Aktualizacji

Witam, u mnie najpierw Delta a teraz Mike C-25-413 ,jakies wyjasnienie tych szyfrów?

Delta to jak dobrze pamietam polaczenie z Serwerem a Mike to już nie pamietam

Poprawiło sie u mnie juz tak nie wywala
    nie chce krakać zobacze jak wstane

@Appaloosa22, są to błędy połączenia / logowania. Czy nadal masz z nimi do czynienia?

@VarnhornePL, mam nadzieję, że problemy nie będą Cię już nękać. W przeciwnym razie, jak wspominałam powyżej, skontaktuj się proszę ze wsparciem technicznym.

Zuzu

Teraz wyskoczył błąd Delta C-0-1243 Serwer niedostepny

Gra sie ustabilizowala wiec temat do Zamkniecia