Mamy przyjemność poinformować, że nasz drugi dodatek do gry The Division, Przetrwanie, oraz darmowa aktualizacja 1.5 są od tej pory oficjalnie dostępne na komputery PC i konsole Xbox One! Zaktualizuj swojego klienta i jeszcze dziś dołącz do nas na 5. poziomie świata lub w nowym trybie gry Przetrwanie!

Aktualizacja 1.5 dla użytkownikw konsoli Playstation 4 pojawi się w najbliższej przyszłości. Przepraszamy za opźnienie. Dodatek Przetrwanie na konsole PS4 zostanie wydany 20 grudnia.

Przetrwanie to pełna niebezpieczeństw wariacja na temat walki o przeżycie w The Division. Będziesz musiał szukać resztek zapasw i sprzętu oraz prbować przetrwać w szalejącej śnieżycy, mierząc się z wszelkimi możliwymi zagrożeniami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dodatku, zajrzyj do Aneksu wywiadowczego nr 12: W śnieżycę i obejrzyj poniższy trailer. Wiadomości dotyczące zawartości aktualizacji 1.5 (np. nowy, 5. poziom świata) można znaleźć w naszej ostatniej informacji o zmianach.


Dodatek Przetrwanie można zakupić przez usługę Uplay, Steam, w Sklepie Xbox i u innych dostawcw. Wchodzi on rwnież w skład Przepustki Sezonowej, dostępnej w tych samych miejscach. Aktualizacja 1.5 jest darmowa dla wszystkich graczy.