Beta

Czy jest przewidziana jakaś closed/open beta gry? jeśli tak to kiedy?

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Elvandril, witaj na forach!

Beta będzie, ale na razie nie zapowiedziano, kiedy się ona odbędzie Dam Wam znać, jak pojawi się informacja na ten temat!

Zuzu

Witaj Zuzu
    Oby szybko bo do premiery jeszcze trochę, a do tego czasu miło było by pograć z znajomymi

Będzie ku temu okazja! Wkrótce powinno pojawić się więcej informacji na ten temat. Jak wspomniałam powyżej, jak tylko będzie coś na temat wiadomo, dam Wam znać!

Zuzu

witam, zarejsetrowalem sie na bete na złą platforme... zamiast PC zaznaczylem PS4... czy mozna to jakos zmienic?

Rejestracja do bety jest już możliwa!

Rejestracja jest możliwa tutaj.

@dnkuz, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym, nasz konsultant zmieni platformę na właściwą.

Zuzu

Popełniłem identyczny błąd, nie wiem czemu ps4 wydawało mi się PC. Mam nadzieję że uda się to zmienić

@CYJAN3K, tak jak doradziłam @dnkuz powyżej, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym i wyjaśnij sprawę, platforma zostanie zmieniona na właściwą

Zuzu

Cześć wszystkim
    Beta już coraz bliżej, na YT powpadały świeżutkie filmiki z game playem przedstawiającym personalizacje postaci gracza i jego zabawek.
    Nasuwa mi się pytanie odnośnie personalizacji. Czy w dalszej grze będzie możliwość zmiany wyglądu naszego Ducha? chodzi nie tylko o ubrania ale również o wygląd twarzy ( wąsy broda itp ) jak i akcesoria typu okulary czy czapki??

Jeżeli kupiłem poprzez Uplay-a grę, to czy dostanę dostęp do Bety?