Gry Ubi w jednym miejscu

Cześć. Na początek to witam wszystkich, pierwszy mój post na forum
    Wpadłem na pewien pomysł, mianowicie zebrać wszystkie (na tyle ile bym sam zdołał) gry tworzone przez Ubisoft (+ call of juarez) w jednym serwisie. Główny nacisk na Far Cry, Assassin's Creed, Watch Dogs, The Crew, The Division, no i Splinter Cell, choć nie za bardzo znam serię. Chodzi mi o newsy (newsy też z wydawnictwa ubi) i artykuły (z tworzonych przez ubi), może też jakieś forum, ale polskie już jest tutaj. Jestem ciekaw co o tym sądzicie, pierwszą wersję strony już mam, nie w sieci, bo jeszcze nie jestem pewien czy wszystko okej, no trochę śmiałości brak
    Pomysł może nie jakiś super, z początku chciałem zając się tylko Far Cry, ale jako że interesuje mnie więcej gier Ubisoftu, o których chciałbym pisać, stąd ten pomysł.

Jak myślicie przeszłoby? Taki zwykły Kowalski by wszedł czasem? :P

Pomysł dobry ale z tym nacieksiem to nie bardzo.Jak wszystkie to wszystkie
    Ja osobiście mogę zająć się Ghost Recon Online.
    Trzeba rozreklamować to forum a nie jakieś pierdu pierdu

Dzięki za pomoc, o to mi chodzi Potrzebowałbym właśnie takich osób, które zajęłyby się grami, których ja nie znam.

No i to by było na tyle...

Sory za posta pod postem, ale kurczę forum stoi, wielka szkoda.

field.kowal's Avatar Community Manager
    Nah. W tym momencie to nie problem z dublowaniem postów, o ile jest rozsądne.

Pomysł na stronę jest ciekawy, mam jednak pytanie: naprawdę uważasz, że jest sens robić konkurencyjne forum? :P Druga sprawa: w zasadzie wszystko mamy na swoich stronach, natomiast istnieją również serwisy fanowskie poświęcone konkretnym tytułom. Może już lepiej, jeśli pojawi się coś ciekawego, wrzucić tutaj i przedyskutować z innymi? Sam postaram się tak robić, w miarę możliwości, jednak wasze wsparcie będzie również potrzebne, żebyśmy to rozkręcili poza komunikację w ciężkich przypadkach

W momencie, kiedy dyskusja w obrębie jednego tematu stanie się zbyt wielowątkowa, to po prostu zrobię forum na konkretną serię i będziemy mieli jako taki porządek.

Originally Posted by field.kowal Go to original post
    Nah. W tym momencie to nie problem z dublowaniem postów, o ile jest rozsądne.

Pomysł na stronę jest ciekawy, mam jednak pytanie: naprawdę uważasz, że jest sens robić konkurencyjne forum? :P Druga sprawa: w zasadzie wszystko mamy na swoich stronach, natomiast istnieją również serwisy fanowskie poświęcone konkretnym tytułom. Może już lepiej, jeśli pojawi się coś ciekawego, wrzucić tutaj i przedyskutować z innymi? Sam postaram się tak robić, w miarę możliwości, jednak wasze wsparcie będzie również potrzebne, żebyśmy to rozkręcili poza komunikację w ciężkich przypadkach

W momencie, kiedy dyskusja w obrębie jednego tematu stanie się zbyt wielowątkowa, to po prostu zrobię forum na konkretną serię i będziemy mieli jako taki porządek.
    Najpierw to trzeba rozreklamować forum Bo w trójke nic nie zrobimy