Ograniczenia FPS

Witam,po patchu 1.5 gra ogranicza mi fps do 30, do tej pory było 60~90,wszystkie stery zaktualizowane, grafika rx480 ,4790k, ssd
    Ktoś miał może podobny problem ?
     1 people found this helpful

Takze mam problemy ale gra Wywala mi do pulpitu I dziwne zwiechy mam ze w DZ sama postać biegnie w miejscu a Boty mnie napier............ Mam taki sam nick w Grze jak tutaj

U mnie tak samo, po aktualce - spadek fps. Płynność gry spadła.

Mi wywala całkiem Do puplitu na chwile sie wiesza i bez zadnego Okienka o Crashu wywala do pulpitu Używam GTx 760 Oc 2 Gb Gdddr5 nomlanie pokazuje 50-55 FPS ale wywala momentalnie teraz po 5 min gry na DZ wywalilo

EDIT: Postać sama biega chodzi Strzela i po tym wywala

U mnie to samo.

nadal macie problemy??

Cześć. Mam ten sam problem co autor posta. Po nowym patchu mam 30fps'ow i nieważne jakie dam ustawienia grafiki.
    Czy ktoś z Was może już sobie poradził z tym problemem?
    Pozdrawiam

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Hej wszystkim,

dzięki wielkie za zgłoszenie błędu. Jest to znana usterka, zespł wie o niej i pracuje nad jej naprawą. Serdecznie przepraszam za niegodoności.

Zuzu

Tak super tyllko kiedy wyjdzie latka !!!!!!!!! bo gram max 2 godz i wywala postać Sama biega strzela czasami chodzi i po tym wywala z gry !!!!!! i zmieńcie te zrypane serwery na jeden glwny !!!!! Tak sie nie da Grać

No po patchu zdecydowanie nie da się grać. Co kilka minut na ekranie pokazuje się "wczytywanie" postać zwalnia, albo zatrzymuje się i nic nie można zrobić. No i te fpsy. Z 60 fpsw nagle mam ich 30, koszmar