cheater z the divison

Nie wiem co za przeproszeniem pierożek wykrywacz cheaterw macie ale to jest już jakiś żart reportuję gościa już 4-5 raz (jego nick ***) Boostuje on swoich kolegw już miech może więcej za każdym razem gdy go spotkałem dostał reporta i nic to nie dało nagrałem filmik żebyście go w końcu zbanowali i jego kolegw

link: ***

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Bartol1234rob, witaj na forum!

jeśli dobrze rozumiem i już zgłaszałeś użytkownika wsparciu, podaj mi proszę numer referencyjny Twojego zgłoszenia, poproszę, by sprawie się przyjrzano.

Proszę pamiętać, że oskarżanie o oszukiwanie innych użytkownikw jest niezgodne z regulaminem forum - proszę tego nie robić.

Zuzu

Zgłaszałem go w grze bo tak kazaliście robić nie zgłaszałem go w wsparciu , gościu boostuje swoich kolegw już od dłuższego czasu dostał reporty nie tylko ode mnie ale też od ludzi z ktrymi grałem jak i prawdopodobnie od tych z ktrymi grał na serwerze, po stworzeniu filmiku ( ktry usunęliście z forum) na ktrym widać jak na dłoni że cheatuję już parę osb odpowiedziało że go widziało i też cheatował nie łamał bym regulaminu gdyby to nie był duży problem typu widzę gościa 1 raz ale ludzie 4-5 ? i to w przeciągu miesiąca zapłaciłem za tą grę i przesiedziałem nad nią 500g żeby potem jakiś niedorozwinięty rusek zabił mnie na cheatach i zmieszał z błotem a dodam że nie jest to jedyny przypadek

Jeśli chcesz, możesz dostarczyć naszemu wsparciu technicznemu dowody, ktre pomogą w postępowaniu. Możesz to zrobić poprzez otwarcie zgłoszenia do wsparciatutaj. Informacje, ktre powinny znaleźć się w takim zgłoszeniu można znaleźć tutaj.

Zuzu

załączyć nagranie ?

Tak, poproszę.

Zuzu

Koleżka dalej śmiga w grze i expi swoich znajomych. Raporty idą od 3 tygodni, nagrane filmiki na ktrych ewidentnie widać jak porusza się z prędkością 10x większą od innych
    Dzis tez go spotkałem a wiec nic się nie zmieniło.

numer zgłoszenia 03783965.

Cześć kitamo81, witaj na forum!

Dziękuję za zgłoszenie. Poprosiłam personel wsparcia, by mu się przyjrzał. Przepraszam za zwłokę.

Zuzu

Bartol1234rob jaki ten Rusek ma nick bo Ostatnio spotkałem grupke Rosjan biegajacych po calym DZ w Mega szybkim tempie kto wysylal transport to odrazu sie pojawiali i ubijali nawet 10 osob wiec jak nick Anubis czy jakos tak to Takze go zglaszalem milion razy i nic z tym nie zrobiono

Nie pamiętam dokładnie ale dark coś tam set w