"Nie można uruchomić gry. Produkt nie może zostać aktywowany w tej chwili..."

Przy próbie uruchomienia gry Watch Dogs 2 dostaję błąd: "Nie można uruchomić gry. Produkt nie może zostać aktywowany w tej chwili, prosimy spróbować ponownie później." Nie wiem z jakiego powodu ten błąd występuje. Co mogę z tym zrobić?

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć nekun1, witaj na forum!

Czy cały czas doświadczasz problemu z uruchomieniem gry?

Zuzu
     1 people found this helpful

Przy próbie uruchomienia gry Watch Dogs 2 dostaję błąd: "Nie można uruchomić gry. Produkt nie może zostać aktywowany w tej chwili, prosimy spróbować ponownie później." Nie wiem z jakiego powodu ten błąd występuje. Co mogę z tym zrobić?
    Czy cały czas doświadczasz problemu z uruchomieniem gry?
    TAK
    Pomoże ktoś?

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    @KubA_NR1 jeśli nadal doświadczas problemów z uruchomieniem gry, spróbuj proszę reinstalacji klienta Uplay.

reinstalka nie działa co jeszcze można zrobić? ja mam ten problem przy valhalli
     3 people found this helpful

Dołączam się do pytania. Wyskakuje mi ten sam komunikat
     3 people found this helpful

Obawiam się, że tak się dzieje jak kupuje się konta przez Allegro. Za dużo osób odpala tą grę na swoim komputerze. Taki rodzaj zabezpieczeń przed sprzedażą dostępu do kont co trzeba przeczekać. Hmm, zastanawiam się co się prędzej stanie z WatchDogs Legion, czy prędzej dostanę się do gry na uplayu, czy wyjdzie crack x)