Skradzione Konto

Gdy probuje sie zalogowac na moje konto *tu był mail* to mi wyskakuje ze niepoprawne haslo oraz emial problem w tym ze jestem na 100% pewien ze to ten emial. Na tym koncie posiadam platna gre. Nie chciał bym jej stracić. Bardzo proszę o pomoc.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć macko10372, witaj na forum!

Czy próbowałeś zmienić hasło do konta?

Zuzu

Tak, próbowałem lecz gdy podawałem mój e-mail który znajdował się na domenie wp.pl to nic mi nie przychodziło.

EDIT" I jeszcze mogę dodać, że mój przyjaciel pisał z kimś na czacie. Nie mogłem być to ja, ponieważ wyjechałem.

W takim razie polecam pilny kontakt telefoniczny z naszym wsparciem technicznym: 22 306 00 63

Zuzu

Nie można tego rozwiązać przez to forum?

Niestety nie ma takiej możliwości. Taką sprawę można załatwić tylko z konsultantem wsparcia.

Zuzu

Dziękuje. Pozdrawiam.

Ktoś włamał się na moje konto i włączył werifikaci. Pomoc ubi jest żałosne. Email napisać wszystko to samo. Nick: NevTryNevLose gra na moim rachunku. Muszę wyłączyć weryfikację dwuetapową, aby dostać się do swojego konta. dziękuję

EDIT:
    Originally Posted by luba341 Go to original post
    Ktoś włamał się na moje konto i włączył werifikaci. Pomoc ubi jest żałosne. Email napisać wszystko to samo. Nick: NevTryNevLose gra na moim rachunku. Muszę wyłączyć weryfikację dwuetapową, aby dostać się do swojego konta. dziękuję
    Problem solved: The FB page Ubisoft.

@luba341, miło mi to słyszeć!

W związku z tym temat zostaje zamknięty.

Zuzu