Problem z instalacją Survival na ps4

Instaluje, ściągam 3 raz od nowa i ciągle podczas gry piszę, że nie zainstalowano

ja mam tak samo stary pewnie kupiles wersje gold

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Wam,

przykro mi, że doświadczacie takich problemów, ale na szczęście mam na to rozwiązanie - odinstalujcie proszę całość gry i zainstalujcie ponownie - jeśli posiadacie wersję cyfrową gry, upewnijcie się proszę, że nie pobieracie wszystkich komponentów gry (gry bazowej, aktualizacji, dodatków) na raz. Pobierzcie najpierw bazową wersję gry, a potem pozostałe części.

Zuzu

Zrobiłem wszystko jak trzeba gdyż miałem taki sam problem, mam wersje cyfrową i także pobrałem wszystko po kolei tak jak trzeba było,ale nadal jest to samo.Gdy podchodzę do bramy survival piszę że nie zainstalowano i wyświetla się napis "Prosze czekać,system wysyła żądanie przesłania treści do zainstalowania" gdy ja już sam survival pobrałem i nawet w powiadomienieach pokazuje mi survival zainstalowano co prawda moge wejść w matchmaking ale po dobraniu meczu następuje niekończące się łączenie.Nie wiem także o co chodzi z tym, że jak wchodze w playstation store i twoje dodatki w division mam pobrany Underground który zresztą mi działa gdy mam poniżej survival pod którym również pisze zainstalowano ale moge go pobierać w kółko w przeciwieństwie do undergrounda którego pobrałem raz i działa bez zażutu a niemam opcji żeby pobrać go poraz kolejny,ciekawą kwestią jest też to że odrazu po zakupie obydwu DLC odrazu zaczołem najpierw pobierać survival który i tak nie działał, a pobrał mi się underground, tak z nikąd.Bardzo prosze o odpowiedz gdyż naprawde już nie wiem co robić.Pozdrawiam

@Kibel2002, błąd, który opisujesz, jest znaną usterką, opisaną szerzej tutaj. Pod tym linkiem znajdziesz także proponowane obejście do tego błędu. Zespół pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Przepraszam za niedogodności.

Zuzu

Raczej chodziło mi o to że na bramie przetrwania pokazuje tylko prosze czekać, system wysyła żądanie treści do zainstalowania i moge sobie tak dwa dni czekac i i tak nic z tym nie moge zrobić

Jeśli próbowałeś już zaproponowanych przeze mnie powyżej kroków i one nie poskutkowały, skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym.

Zuzu