Ban za nic

Witam
    Dzisiaj chcąc zagrać w grę nie mogłem tego zrobić ponieważ dostałem bana na 14 dni za nic nie cheatowałem unikałem toksycznego zachowania nawet raporotwałem bugi i cheaterów a teraz sam dostałem bana PROSZĘ O SZYBKIE ROZPATRZENIE MOJEGO ZGŁOSZENIA !

nr zgłoszenia : 03998722
    Kategoria : kont/ login

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Bartol1234rob,

Poprosiłam naszych konsultantów o przyjrzenie się Twojej sprawie, powinni się wkrótce z Tobą skontaktować.

Zuzu

Dalej nie dostałem odpowiedzi ? czekam już 2 dni a sprawa jest jak nie patrząc poważna

Czekam już 5 dni na odpowiedz ?!?!

Nie jesteś sam. W prawdzie nie mam tego samego problemu co ty, mam inny. Czekam na odpowiedź od 18 Grudnia ... Ja rozumiem, że Święta były, ale bez przesady...

Nie no na serio to jest już jakaś parodia powiedziano mi że przyjrzą się sprawię grać nie mogę od 22 grudnia nie wiem jak to tam u nich wygląda ale wydaje mi się że nad odpisywaniem na zgłoszenia pracuje tylko jedna osoba bana dostałem nie wiem za co nie wyjaśnili mi tego wydaje mi się że dostałem go z automatu bo wiele osób takie dostało zapłaciłem za tą grę a teraz takie coś ...

U mnie wygląda to tak, że nie mogę grać w fullscreen i mam blokadę fps na 50. Ustawiłem blokadę fps na 30 i dalej pokazywało 50 fps. "Czułem" te 50 fps. Z tym fullscreen to jest tak, że muszę grać w oknie. Po przełączeniu na fullscreen od razu wywala na okno. Podjąłem sam kroki. Czytałem wiele na zagranicznych forach. Otóż okazuje się, że bardzo wiele osób ma podobne problemy. Niektóre osoby pisały, żeby usunąć folder The Division w Moje Dokumenty. Zrobiłem tak, lecz nic nie pomogło. Ta wskazówka niektórym pomagała, niektórym nie. Niestety znalazłem się w tej drugiej grupie. Czekam, aż szanowny Ubisoft coś z tym zrobi. Nie wierzę w to, żeby topowa karta RX 480 nie dawała radę w DX 12, ponieważ DX 12 jest dedykowane dla kart czerwonych. W The Division jest na odwrót. Gorzej działa na DX 12, niż na DX 11 ... Zastanawiam się ile będę musiał czekać na odpowiedź. Pytanie jest, czy w ogóle dostanę odpowiedź. Jak na razie to już czekam prawie dwa tygodnie ...

Dx12 jest tutaj spie*** i nie ma co wiele gadać kiedy go wł mam 1070 * po jakimś czasie gra sie crashuje i jedynym wyjściem jest menedzer zadań po powrocie na dx11 problem ustał po części nie masz racji jeśli chodzi o dx12 ponieważ kiedy miałem go włączonego wydawało mi się ze gra jest o wiele płynniejsza co potwierdza ten oto filmik : https://www.youtube.com/watch?v=hxmW9qXVuQE

Też długo czekam na odpowiedź co najmniej 2 tygodnie :P

Ja nie mam najmniejszego zamiaru tyle czekać