Błąd z zakończeniem misji

Witam, mam problem, z ktrym nie bardzo umiem sobie poradzić.
    Chodzi o zakończone misje poboczne.
    W momencie, kiedy wykonam wszystkie questy w określonej misji pobocznej, muszę pjść do wojskowego w safehous'ie i dać mu cynk, że wszystko zostało zrobione.
    Niestety w kilku lokacjach nie mogę zakończyć misji, bo mimo że mapa pokazuje mi punkt do ktrego muszę się udać (jest nim wojskowy w bazie), to niestety jest on nie aktywny. Nie mogę zdać raportu woskowemu, bo jest podświetlony na biało, a nie na pomarańczowo.
    Czy ktoś miał podobne problemy.
    Mam z 7 misji pobocznych, ktrych nie mogę ukończyć

Dokładnie mam to samo. Przez to nie mogę wziąć misji likwidacyjno-zwiadowczych, aby nazbierać sobie danych. Na szczęście mam dwie kryjwki, gdzie mogę brać te misje, lecz fakt faktem jest to bardzo irytujące.

no właśnie, będę jeszcze kombinować z kumplem, może uda się to jakoś obejść, bo to dosyć drażniący bug, pozostaje trzymać kciuki, że zjawi się na forum jakaś mądra głowa, ktra już się z tym błedem uporała

Znalazłem sposb. Trzeba iść do kryjwki tam gdzie wyświetla misje i poszukać takich szafek. Podejść i przytrzymać F. Wtedy odda Ci misję i oficer bedzie dostępny. Przynajmniej u mnie to tak zadziałało.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Wam,

wprawdzie mieliśmy Znany Błąd, ktry powodował problemy takie, jakie opisujecie, ale powinien on już być naprawiony. Jeśli nadal doświadczacie opisywanego problemu, podajcie mi prosze nazwę misji oraz platformę, zgłoszę, że problem nadal się pojawia.

Zuzu

Dzięki za odpowiedz zuzu, dziś wieczorkiem to sprawdzę, jeśli to nie pomoże to jutro dam znać, ale jeśli pomoże to tez postaram się napisać by zamknąć temat.

@kpt.Kielbasa, będę bardzo wdzięczna za taką informację!

Zuzu

Mam powtarzający się problem z zakończeniem misji Lexington Event Center. Po pokonaniu Bossw - nic się nie dzieje. Nie można iść dalej otworzyć drzwi nic.

Mam podobny błąd z misją poboczną w Tenderloin. Oficer JTF ma znacznik na szaro i nie mogę z nim pogadać.

@BorsukMat @Podbielski Bardzo dziękuję Wam za informację! Zaraz je zgłoszę.

Zuzu