BŁĄd ce-34878-0 (ps4)

Od aktualizacji wprowadzającej 3 sezon nawiedza mnie błąd CE-34878-0, ktry powoduje zamknięcie aplikacji na PS4. Support Ubisoft jak i PS wpadł jedynie na pomysły z odbudową bazy danych jak i reinstalacją gry. Aktualizacja Red Crow nic nie dała a błąd występuje czasem nawet 3 razy podczas 1 meczu, co w praktyce oznaczą, że czasem nie biorę wgl udziału w meczu.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Witaj na forach, orient94!

Przykro mi słyszeć, że nękają Cię takie problemy! Sądzę, że dobrym pomysłem byłby dalszy kontakt ze wsparciem technicznym PlayStation, jeśli tak jak mwisz, ten błąd pojawia się bardzo często.

Zuzu

Play Station odesłało mnie do wydawcy gry. Stwierdziło, że jeżeli błąd występuje tylko w tej jednej grze musi to być wina gry a nie konsoli. Szczerze nie obchodzi mnie z czyjej winy powstał owy problem zależy mi na jego rozwiązaniu. czy możecie wsplnie z Ps zastanowić się nad tym problemem i wymyślić jakiś sposb jego rozwiązania, zamiast odsyłać się do siebie nawzajem.

Ile masz wolnego miejsca na dysku. Z doświadczenia mogę powiedzieć ze dużo gier się wiesza przy prawie pełnym dysku na ps4.

Obecnie mam wolne 313 GB z 1 TB, więc nie jest to raczej wina wolnego miejsca

EDIT: Dla wiadomości ubisoftu. Dziś z ponad 2 godzin gry w samej grze spędziłem może 20 min, reszta była bezowocną prbą resetowania konsoli i włączania gry po jakże już znienawidzonym błędzie.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Możesz naturalnie skontaktować się z naszym wsparciem technicznym, ale obawiam się, że z racji, że mamy tu do czynienia z błędem systemowym konsoli, nasi konsultanci zapewne doradzą Ci to samo, co ja w poście wyżej

Zuzu

Dziękuję zatem, że macie daleko w poważaniu swoich użytkownikw, a wasza pomoc ogranicza się jedynie do przepychania się między działami technicznymi stron problemu. To jak firma radzi sobie z problemami swoich produktw i jak dba o swoich użytkownikw świadczy o jej jakości. Wasza jest poniżej krytyki. Szkoda, ponieważ R6 mogło być tytułem poniekąd rwnający się z CS:GO, ale jego liczne błędy i wasza opieszałość w ich naprawianiu nigdy na to nie pozwolą.

Tags for this Thread