konto przypisane do gry the division

głupie to pytanie ale niestety, w jaki sposb mogę odzyskać dostęp do gry ? nie pamiętam jaki email jest przypisany do niej niestety a po dłuższej przerwie wzięło mnie by znw sobie pograć

Niestety nie rozumiem troche pytania. Chodzi Ci o to, że zapomniałeś danych do konta, na ktrym jest przypisany The Division ?

dokładnie tak jak napisałeś ani email ani hasla nie pamiętam

Proponuję zadzwonić i może coś doradzą.

POLSKA WWW.SUPPORT.UBI.COM/PL-PL
    Telefon:
    Phone: 00 48223060063
    10:30am - 11pm (Mon-Fri)

Mail:
    Sp. z o. o. Oddział w Polsce
    ul. Domaniewska 39A
    02-672 Warszawa

dzwoniłem i sie chyba nie da co jest trochę śmieszne patrząc na to jak technika idzie do przodu nie można odzyskac głupiego konta.. wysyłałem im zdj. gry wraz z kluczem widocznym, prosili o dowd zakupu gdzie gre kupywałem nawet nie wiem kiedy.. "nie mogli" podać pełnego email ktry jest przypisany do gry, a gdy mwiłem im że takiego nie pamiętam i czy nie mogą mi po prostu przywrocić tego skoro widzą że jestem posiadaczem tej gry, to zaczęło się żeby porobić zdj innych kluczy ktre są na koncie (1 gra jeszcze tylko była) wysłac dane email ktry jest przypisany do tej gry date założenia konta itd. skąd mam te rzeczy pamiętać.. jakby nie mogli po prostu wysłać mi na akutalnego email,a danych do konta badź zresetowanie jakoś tego w inny sposb..

Dla mnie też to jest troche głupie, ale taki mają "nakaz". Oni Cię nie znają i nie mogą Ci od tak wysłać danych osobowych, bo mgłbyś Ich oszukać. Ale niestety za bardzo chyba nie można poradzić. Sprbuj poszukać paragonu, jeśli zakupiłeś wersję pudełkową, albo e-mail z zakupem gry, jeśli to była wersja elektroniczna.