Nyiro's Avatar Junior Member

Assassin's Creed IV Black Flag

Źle bym się czuła, gdybym nie zaczęła wątku o nowym AC na tym forum :P A że zbytnio nie wiem od czego by tu zacząć, to wrzucam link do najnowszego trailera

http://www.youtube.com/watch?v=jzSuBvZoa9Q

(tylko błagam, powiedzcie mi że ktoś inny robi tłumaczenie do gry, bo jak zobaczyłam 'Sterburta, Edziu' to aż mi się słabo zrobiło... no chyba że chłopaki w Kanadzie używali Google Translate - wtedy takie głupie tłumaczenie miałoby sens)

I nadal czekam na jakiś gameplay z PS3, bo chciałabym porównać go z wersją na PS4

field.kowal's Avatar Community Manager
    Hehe, Edzio? Nie powiem, zaskoczyło mnie to (zwykle oglądam trailery jeszcze w wersji oryginalnej). Oczywiście, sprawdzę, co i jak.

A co do porównywania gampelayów - ja z chęcią bym raczej zobaczył wasze reakcje po zagraniu w grę, ale jeszcze na to poczekamy do premiery. Z innej beczki - jak się zapatrujecie na to, co do tej pory zobaczyliście? Macie ochotę wziąć udział w paru abordażach?

Heh, i nie wiedziałam, że 'lad' tłumaczy się jako 'dziadu'. Pojechaliście odrobinkę z tym tłumaczeniem :P

Co do samej gry... Ja wiem tylko, że będę cierpieć i to strasznie, bo za bardzo przywiązuję się do postaci, a piraci zwykle żyli krótko i intensywnie, więc pewnie sporo 'dramy' się szykuje. Ale chyba o to właśnie chodziło. Mam już ogólnie swoją bardzo skomplikowaną teorię, jeśli chodzi o główny wątek fabularny i czekam na premierę, żeby sprawdzić czy mam rację xD I o ile bardzo chciałabym zobaczyć małego Haythama w AC4, to jednak mam nadzieję, że fabuła do wątków z AC Forsaken nie sięgnie...

A wszystkie dema i trailery AC4 jakie do tej pory wyszły są naprawdę świetne! Widać mnóstwo zmian w rozgrywce i kilka nowych elementów. Myślałam, że Connor ze swoim tomahawkiem potrafi nieźle zamieszać, ale Edward z 4 pistoletami i dwoma kordelasami chyba go pobije :P Przede wszystkim bitwy morskie są o wiele bardziej dynamiczne i efektowne c: I oczywiście to płynne przejście do abordażu Jestem też bardzo ciekawa jak wypadnie nurkowanie po skarby lub polowanie na wieloryby.

Ehh, wiem że nie powinnam tego pisać, ale cieszę się też że gracz nie będzie musiał na siłę przechodzić wątków fabularnych we współczesności. Strasznie mnie to męczyło w AC3, gdzie gdy tylko coś ciekawego zaczynało się dziać... BAM! Desmond! Wyłaź z Animusa! A misje z Desmondem niestety wcale nie były takie ciekawe :c Wiem, że teraz dostaniemy pierwszoosobową rozgrywkę jako Agenci Abstergo, skoro Tempalariusze zakosili wspomnienia Edwarda od Williama w AC3, ale wolę najpierw ukończyć wątek Edwarda (a to może trochę zająć, skoro dostaniemy prawdziwego sandboxa) i potem na spokojnie się tym zająć.

Ah, i rada jestem wielce, że Brian Tyler robi soundtrack do AC4 Black Flag Uwielbiam faceta za muzykę do Iron Mana 3 i Army of Two: The Devil's Cartel. Zresztą to, co usłyszałam w zaprezentowanych demach już mi się okropnie podoba. Jest klimat A 'Randy Dandy Oh' zdarza mi się nucić pod nosem od czasu do czasu

Ja mam ochotę spotkać Cię Kowal w multi i wiesz co dalej

Heh. Nie wiem, ale rozwiń :>

Nawiasem mówiąc - ktoś już się tym bawił? Jak wrażenia?

Nie bawiłem się za bardzo, ale warto obejrzeć dla pięknych widoków i świetnej muzyki
    Tekstury na Edziu nie wyglądają zbyt pięknie, czyżby to był trailer z obecnej generacji? Ty wiesz z pewnością.

Będzie to lepiej wyglądać Zdecydowanie

Assassin's Creed promuje najlepszą muzykę
    https://www.youtube.com/watch?v=9ldDRjHYSio

Assassin's Creed ma najlepszą muzykę

A po tym co usłyszałam tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=aZwGvdPzxJA to wiem, że AC4 będzie mieć jeden z najbardziej epickich OST ever c:

Poczekam z odsłuchaniem w trakcie gry