Kanał Youtube poświęcony For Honor

Witam serdecznie,
    Postanowiłem stworzyć kanał na Youtube, który będzie poświęcony grze For Honor. Zapraszam do oglądania i subskrybowania !
    O mnie- Grą interesuje się od samej zapowiedzi, brałem w praktycznie wszystkich poprzednich testach i jestem jednym z Ubisoft Star Players. Bardziej poznacie mnie, oglądając moje filmy

Z tego filmu dowiecie się, jak otrzymać klucz do zamkniętych beta testów:

Najważniejsze informacje na temat zbliżających się beta testów:

Słów kilka na temat postaci Kensei:

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć MrJoker, witaj na forum!

Serdecznie dzięki za podzielenie się materiałami! Chętnie rzucę okiem w wolnej chwili! Nie wahaj się, jeśli chciałbyś wrzucić tu kolejne materiały o For Honor

Zuzu

W tym filmie przedstawię Wam rozgrywkę w trybie Dominion 4vs4, postacią Kensei. Zapraszam do oglądania !

Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Cześć MrJoker, witaj na forum!

Serdecznie dzięki za podzielenie się materiałami! Chętnie rzucę okiem w wolnej chwili! Nie wahaj się, jeśli chciałbyś wrzucić tu kolejne materiały o For Honor

Zuzu
    Dzięki za powitanie, oczywiście będę wrzucał, bo grą jestem wręcz zafascynowany

Grupowe 2vs2. Zapraszam do oglądania !

W tym filmie przedstawię Wam krótki news na temat Open Beta Testów. Zapraszam !

Konkurs dla Fanów For Honor !

W tym filmie przedstawię Wam zmiany w grze, względem Close Beta Testów. Zapraszam do oglądania i dyskusji w komentarzach !

W tym filmie przedstawię Wam dwa meczy w trybie Brawl, które rozegrałem podczas Open Beta Testów. Zapraszam do oglądania !

W tym filmie zobaczycie 2 mecze w trybie Brawl(2vs2), które udało mi się zarejestrować pod sam koniec Close Beta Testów. W filmie wyjaśniam też, dlaczego tak mnie długo nie było. Niedługo nowe i miejmy nadzieje, że jeszcze lepsze materiały