Wprowadzenie systemu "Dopasowywanie pod kąte poziomu gracza" i brak rozpoczętych mecz

Witam.
    Jeszcze raz ma prośbę o wprowadzenie przycisku " Nie chcę dołączać do rozpoczętych meczów"

Ja wiem, że problem nie istnieje kiedy gra się w 5 ze znajomych to nie dołącza się do meczu rozpoczętego ale nie zawsze można grać ze znajomymi.

To czekanie i jeszcze większe zdenerwowanie kiedy okazuje się, że czekam 3 minuty na to aby zobaczyć, że jest 0-2 więc przepraszam ale cudotwórcom nie jestem, jeśli drużyna do której dołączam jest słaba i jest 0-2 to raczej nie wygram tego meczu.

Jedynym wyjściem jest tylko ALT+F4 ale i tak tracę z 1- 1,5 min na ponowne uruchomienie gry.

To naprawdę jest denerwujące i jak tak dalej będzie to gra straci wielu graczy, bo takie czekanie to z godziny na komputerze wychodzi nam 20 min samego grania a 40 min czekania.

Drugą prośbą jest wprowadzenie systemu poziomów graczy w grze swobodnej chociażby (nie gram w rankingowe mecze z kilku powodów a głownie przez ciągłe rubberbandingi) bo graczy jest coraz więcej i jak przychodzi mi grać w meczu gdzie ja level 135 a reszta mojego teamu poniżej 15 levelu a drużyna przeciwna powyżej 80 levelu, pomijając już osoby z 150 levelem i rangą diament na swobodnym -_-

Taka gra zazwyczaj wygląda tak, że ja zostaje sam 1 vs 5, bo po co taktyka, logiczne podejście, najlepiej rushować na ślepo. Tacy gracze gry nie znają, dlaczego ja przez nich mam tracić zabawę z gry.

Chyba to za bardzo nie logiczne podejście jeśli ta gra się nie zmieni pod tym kątem to ja przestaje w nią grać i wiem że nie tylko ja bo znajomi też na to narzekają więc nie będzie to mała grupa ludzi. Fakt, że pieniądze wydane i nikt ich nie zwróci ale jak serwery zaczną świecić pustkami to sami zobaczycie, że trzeba coś z tym zrobić.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Gronek31,

dziękuję serdecznie za podzielenie się zdaniem na ten temat. Rozumiem, że może Cię to irytować. Przekażę Twoje słowa zespołowi.

Zuzu