Witam.
Zanim jakaś dobra dusza napisze o przekierowywaniu portów czy innych sposobach, które mogę sobie znaleźć w google to powiem, że już cały dzień szukałem i próbowałem masy sposobów ale nic z tego. Zaczęło się od bety For Honor gdzie zauważyłem, że NAT jest zablokowany. Pobrałem więc Rainbow 6 gdzie zawsze NAT działał dobrze a jeśli nie działał to wystarczyło wyłączyć i włączyć UPnP. Jednak w R6 też to przestało działać. Przekierowywałem masę portów, resetowałem router wiele razy, ustawiałem w tryb DMZ i nic. Z braku innych pomysłów zacząłem grzebać w systemowym firewall, który był i tak wyłączony (próbowałem uruchamiać grę z wyłączonym antywirusem i nic to nie dawało). Nic się nie zmieniło więc włączyłem firewall i zmieniłem ustawienia tak, żeby każde połączenie przychodzące było zezwalane. I cudownie na jedno uruchomienie R6 miał NAT otwarty. Na jedno uruchomienie bo przy następnych znowu był ograniczony. Więc grzebałem dalej aż w końcu po dodawaniu i zmienianiu masy zasad w firewall wyłączyłem wszystkie związane z Uplay i R6 i NAT na stałe zrobił się otwarty. Więc zrobiłem to samo dla Wildlands ale nic to nie dało. Na koniec przywróciłem ustawienia firewall do domyślnych i R6 ma NAT otwarty a Wildlands wciąż ograniczony. Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na sprawienie żeby NAT był otwarty?