Niestety ale ostatnio to już z tą grą jest dramat. Przełknąłem to że przy pingu 80 ginę od tego co ma 50 lub 60 bo serwer go bardziej go lubi ode mnie. Ale to że ginę coraz częściej będąc za tzw futryną i gość który do mnie strzela też tylko ją widzi to już dramat. Nie chcę tu nikogo obrażać ale ludzie w tym tempie to ta gra umrze zanim wyjdą polscy operatorzy bo chyba tylko desperat lub mój 10 letni syn w nią będzie chciał pograć jako odskocznia od CS. O cheaterach to już się nie chce wypowiadać. Pozdrawiam i życzę szczęścia w dalszej poprawie tej gry dla wydawców

A propos sugestii. Nie macie wrażenia, że w weekendowe wieczory gorzej się gra? Zdaje sobie sprawę z rosnącej popularności tej gry, jednak wolałbym by serwery miały jakiś zapas mocy/ramu na sytuacje gdy gra 100 000* osób z danego kontynentu.

*Dane pi razy drzwi z steamspy + twitch, w którym Ubi chwalili się z 15 mln graczy.

Typowy przykład jak dla mnie braku realizmu w tej grze. Gość dostał co najmniej 4 pociski chociaż zostało w magazynku 13 z 21. W tym samym momencie jak dostał, bez niczego przesuną kursor i zajebał mnie jednym kliknięciem. Nie wiem może miał jakiegoś aim bota, mniejsza o to. Ale nie rozumiem jak mogłem go powalić tylko i jak w ogóle mógł wykonać tak precyzyjny strzał skoro dostał 4 kulki.

EDIT: Już we wcześniejszej rundzie zauważyłem że gościowi za bardzo nie przeszkadza urządzenie muta.

Co o tym sądzicie?

cropky's Avatar Banned
    Tak co do tego realizmu to jeszcze należy dodać porypane celowniki. Gość, który ma celownik z kropką i strzela z daleka ma kropkę na pół postaci, w którą celuje, a mimo to zabija jednym strzałem. Natomiast jeżeli celujesz z celownika ACOG z takiej samej odległości to możesz strzelać w głowę i pokazuje, że nie trafiasz.

Też odniosłem podobne wrażenie ale ciężko mi to było stwierdzić jednoznacznie.
    Mi ogólnie najbardziej nie podoba mi się jeszcze chodzenie i strzelanie jednocześnie. Bo o ile strzał z ramienia jest zrobiony poprawnie - podczas chodzenia się celownik rozchodzi, kucniecie powoduje mniejsze rozchodzenie itd. To o tyle strzał celowany wygląda inaczej - tu chodzenie nie wypływa w żaden sposób na celowanie, tak samo jak kucanie. W praktyce wygląda to tak że postać która chodzi i strzela ma przewagę nad kucającym który stoi w miejscu. Z uwagi na to że obie osoby mają takie samo celowanie to w tą która chodzi ciężko trafić.
    Osobiście uważam to za niedopracowanie twórców. Bo np. przy prędkości chodzenia Ashe w normalnych warunkach chodzenie i strzelanie powinno *** potrząsać celownikiem. Kucnięcie powinno znacznie zniwelować ten efekt ale nie do zera. Wiele razy miałem sytuacje w której pierwszy kogoś zacząłem ostrzeliwać ale przegrałem konfrontację tylko dzięki jego głupiemu łażeniu. No bo trudno żeby było inaczej skoro podczas chodzenia i mierzenia jednocześnie nasz celownik "płynie" zamiast odzwierciedlać stawiane przez nas kroki.
    Na tą chwilą najlepszą strategią jest chodzenie i strzelanie jednocześnie. Przykucanie w tym momencie ma znaczenie tylko gdy chcemy się schować za osłoną lub zmniejszyć hałas.
    Przykładowo w Swacie było tylko strzelanie z ramienia. Więc kucniecie przed strzałem miało kluczowy element do uzyskania celności. Ktoś kto chodził i strzelał mógł zabić tylko z bliska. Na większe odległości było to prawie niemożliwe.

Szczególnie dobrze widać to grając glazem na samolocie gdzie cofając się daleko od samolotu na celowniku x5 trafienie w przeciwnika zabiera jakieś 80% hp bo trafiasz w korpus. A on w tym czasie zabija cię pistoletem bo celownik od pistoletu zakrywa 1/2 całej postaci glaza i trafienie zawsze jest liczone jako trafienie w głowę.

Tutaj fajny przykład odnośnie rzucania nogami podczas leżenia. Jak drugi gość wchodził to już się praktycznie nie ruszałem, lekko przesunąłem się w prawo. Moja postać przy tym tak rzucała nogami że gość bez problemu mnie zauważył. I tak jest za każdym razem jak postać leży. Choć nie musi... to ciepie nogami na prawo i lewo, albo zmienia pozycje z brzucha na plecy już leżąc....

EDIT: haha już rozpracowałem jak to działa z tymi nogami. Proszę o to rezultaty mojej pracy

EDIT 2:czy w R6 istnieje możliwość wzięcia do ręki granatu który atakujący we mnie rzucił i odrzucenia go?

Tak, najeżdżasz na niego i klikasz klawisz gadżetu. Domyślnie chyba "f". Tylko czas się nie zatrzymuje, granat może Ci w ręce wybuchnąć.