UBI-Zuzu's Avatar Community Manager

Niezgodność Zawieszek po Sezonie 4

Zidentyfikowaliśmy problem z procesem dostarczania Zawieszek Rangi po Sezonie 4. Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Otrzymacie zawieszkę z najwyższą rangą jaką osiągnęliście w czasie trwania Sezonu 4.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość!

witam ja mam problem z zawieszka nie otrzymalem takiej jak zakonczylem sezon 4 na srebrze 4 a dostalem zlota zawieszke takze prosze o przyznanie prawidlowej zawieszki z sezonu 4 wiem ze mialem zloto 4 w zeszlym roku gdzies w grudniu ale spadlem z rangi przez cheterow takze officjalne zakonczenie moje sezonu 4 jest na srebrze 4 tak jak w grze pokazuje i na stronie rainbow six siege co jest problem ze odpaleniem sie strony otwarcie nastepuje z 4 sezonu z grafika a nowa z problemami sie otwiera

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Originally Posted by BDK_Adi168587 Go to original post
    witam ja mam problem z zawieszka nie otrzymalem takiej jak zakonczylem sezon 4 na srebrze 4 a dostalem zlota zawieszke takze prosze o przyznanie prawidlowej zawieszki z sezonu 4 wiem ze mialem zloto 4 w zeszlym roku gdzies w grudniu ale spadlem z rangi przez cheterow takze officjalne zakonczenie moje sezonu 4 jest na srebrze 4 tak jak w grze pokazuje i na stronie rainbow six siege co jest problem ze odpaleniem sie strony otwarcie nastepuje z 4 sezonu z grafika a nowa z problemami sie otwiera
    Jak napisałam powyżej:
    Otrzymacie zawieszkę z najwyższą rangą jaką osiągnęliście w czasie trwania Sezonu 4.
    Myślę, że to wyjaśnia sprawę

Zuzu

a chcialem sie zapytac kiedy bedzie poprawione wyswietlanie zawieszki na stronie rainbow six com na statystyki na stronie bo pokazuje nie poprawnie pokazuje mi srebro a mam zlota zawieszke i tak jak najwyzej range jaka mam to gold 4 na stronie powinno pokazywac ale problemy ma strona jakies takze poczekam na informacje kiedy bedzie poprawnie pokazywac wszystko z gry