Problem z połączeniem

Witam od czasu ostatniej aktualizacji mam problem z połączeniem z serwerem kupiłem gre za 240 zł i nie moge w to pograć zaczyna mnie ten ubisoft irytować , wejście przykład od ekipy z call of duty tam wszystko chodzi wyśmienicie pozdrawiam

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Damian608, witaj na forum!

Przykro mi, że doświadczasz problemw z łącznością - czy nadal występują one w tej chwili?

Zuzu

cropky's Avatar Banned
    No to są jaja. Kolejny dzień problemw. Jak nie Uplay, to serwery R6. WTF??

Wszyscy obecnie doświadczamy problemw, najgorzej jest wieczorami gdzie mając 5 osb w drużynie czas oczekiwania na rozpoczęcie meczu 5-10 min, prawie w każdym meczu ktoś zostaje wyrzucony. Po prostu więcej ludzi chcących pograć jest po wprowadzenu nowych operatorw i serwery sobie nie radzą.

cropky's Avatar Banned
    Originally Posted by Gelurafal Go to original post
    Po prostu więcej ludzi chcących pograć jest po wprowadzenu nowych operatorw i serwery sobie nie radzą.
    Jaja sobie robisz?

Tak robie sobie jaja. Z każdym patchem jest tak samo i nic się nie zmienia. Wychodzi 5 gb poprawek i wprowadza więcej błędw niż było, serwery nagle przestają działać itd. Każdy update to większe rozczarowanie działaniem serwerw, i musi minąć 2 tygodnie zanim wszystko wrci do normy, tak jest za każdym razem nawet jak darmowy weekend wprowadzają to serwery mają czkawkę.
    PS rok po premierze gry a przy grach rankedowych dalej ikonka BETA.

Ubisoft w kulki leci z klientami, w weekend miał być bonus do rozgłosu ale grać się nie da bo serwery co godzinę wyłączają. Mam aktywny boost na 24h i nie mogę go wykorzystać bo serwery leżą. Co wy tam macie ziemniaki z kabelkami? Może zatrudnijcie w końcu kogoś kto zna się na tym co robi i rozwiąże te problemy raz a dobrze. W żadnej innej grze nie spotkałem się z sytuacją gdzie przez tyle czasu testuje się cierpliwość graczy.

Cała ta gra to BETA. Bo jak można nazwać coś produktem końcowym jeśli ciągle coś się w nim zmienia np Pulse, Tachanka, Twitch, Fuze to chyba jedne z tych w ktrych wprowadzili jakieś większe zmiany. Zmiana odrzutu broni, dodawanie gadżetw a zabieranie innych(ostatnio Capitao i IQ albo jak weszły claymory).
    Ja się zastanawiam jak oni w ogle z tego mogą zawody robić jak gra jest niedopracowana. Ktoś zostaje mistrzem gry ktra tak naprawdę jeszcze nie ma swojej oficjalnej pełnej wersji.
    Jedynie to że są co 3 miesiące wydawane nowe mapy i operatorzy to okey bo gra nie robi się nudna. Gdyby tego nie było to już dawno serwery świeciły by pustkami.
    Gdyby tak mieli teraz zmieniać jeszcze geometryczny punkt widzenia (bo jak może ktoś widzieć naszą głowę jak my nie widzimy jego, tylko nogi)
    Najlepiej będzie jak zakończą tą grę tym 2 sezonem i zaczną albo pracować nad samym działaniem gry albo zaczną robić nowego Rainbowa i kupią lepsze serwery bo co nowy update to więcej lagw i błędw.