Lagi Serwera !

Witam od pewnego czasu odczuwam lagi serwera(widzę dmg po 4-5s gracze zatrzymują się i biegną dalej , nie dostają dmg ) mój internet to 80mb/s nie mam także oznaczenia o słabym połączeniu sprawdzałem speed testy i wszystko jest w porządku lagi są przeważnie w godzinach nocnych 20-23 coś koło tego

Tak to wygląda : https://www.youtube.com/watch?v=jhny...ature=youtu.be

PROSZĘ O POMOC BO NIE MOGĘ GRAĆ !

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Bartol123_Hacku,

czy nadal doświadczasz tego typu problemów?

Zuzu

Ponawiam problem gram przeważnie w Ostatni Bastion i niestety momentami nie da się grać..Co ta za gra jak przy lagowaniu zostaje zabity ,Łacze mam 60 m/bs,połaczenie internetowe sprawdzałem jest ok dalej to samo.Doadam że gram na xbox one,proszę o pomoc w załatwieniu problemu bo niestety tak grać się nie da.

@HorrUss2017, czy doświadczasz takich problemów regularnie?

Witam ...ostatnio raczej regularnie ,a najwięcej jest widoczne w misji gdzie wiekszość dzieje się w pomieszczeniu i widać najwieksze klatkowanie,aczkolwiek wczraj było znacznie lepiej.Poszperałem trochę na temat portów i pootwierałem klilka dziesiaj wieczorem pogram i jutro opisze czy zauważyłem jakieś zmiany.

Będę wdzięczna za informację

Witam potwierdzam lagi, które są dość często. Objawia się to zamrożeniem ekranu na sekundę może dwie. Jakiś czas temu gra podczas ładowania zamykała się i wywalała do pulpitu. Teraz już tego nie ma 😀.

Witam,
    Mam podobny problem - nie jestem ekspertem ale coś jest nie tak z tą grą u nie na ps4 po zainstalowaniu i ściągnięciu aktualizacji 1.61 nie da się grać w tą grę mianowicie strzelam do wroga a on przestaje się ruszać po 5 -8 s ginie w pewnym momencie naciskam na trigrer spustu i nic się nie dzieje, strzelasz do beczki wybucha po 8s. ja się poruszam normalne a przeciwnicy tak jakby zamarzają. PORAŻKA TA GRA. MASAKRA