[PS4] Brak statystyk na stronie game-rainbow6.ubi.com

Hej na powyższej stornie wyświetla mi się komunikat:

Jeśli grasz na konsoli PS4 lub Xbox One, twoje konto Ubisoft musi być połączone z twoim kontem Sony Entertainment Network lub Xbox Live.

Jeśli konta są już połączone, prosimy pamiętać o tym, że synchronizacja danych dotyczących gry może zająć do 6 godzin.

Jeśli wciąż nie możesz uzyskać dostępu do centrum społeczności, skontaktuj się z działem pomocy Ubisoft.

Oczywiście konta są połączone. Grę mam od premiery, w ten weekend odpaliłem po długiej przerwie i przy okazji chciałem sprawdzić staty i zastałem takie coś.

Potwierdzam, u mnie ta sama sytuacja od kilku dni. Jest na to jakiś sposób czy trzeba cierpliwie czekać aż to naprawią?

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Wam,

proszę o sprawdzenie, czy strona jest dla Was niedostępna w tej chwili.
    Warto też mieć na uwadze, że część statystyk w nowym sezonie została zresetowana i konieczne jest rozegranie 10 meczy rankingowych, by one powróciły.

Zuzu

Niestety w dalszym ciągu to samo, brak dostępu do jakichkolwiek statystyk czy to dla terrorhunt czy dla trybu wieloosobowego.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Jeśli grasz na konsoli, wtedy brak statystyk na stronie jest znanym błędem - zespół pracuje intensywnie nad jego naprawą.
    Przepraszam najmocniej za niedogodności.

Zuzu