UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Originally Posted by cropky Go to original post
    Film poglądowy dla Ubisoftu jak to działa. Przykład na Terrorhunt.
    Wersja przedstawiona na filmie już nie działa, także proszę nie usuwać Zuzu, a tym, którzy się wkurzają (jak ja) na dziwne zachowania innych w grze, powinno to wyjaśnić jak działają haxy i czemu mimo dobrego grania jakiś idiota napisze, że jesteś noob.

*Wideo*
    Linkowanie wideo promujących oprogramowania hakerskie jest zabronione, niezależnie od celu, w jakim autor publikuje link do takiego wideo
    Proszę nie postować więcej do tego typu treści, może się to wiązać z konsekwencjami.

Zuzu

To kiedy panstwo zmienicie oprogramowanie wzmocnicie zabezpieczenia gry i to ze sobie oszust z lvluje konto to itak wiekszosc oszustów jest i jeszcze takiego syfu nie banujac i miec gdzies to tylko bedzie swiadczyc o upadku gry i odejsciu graczy ja sobie odpuszczam najgorszy zakup jaki zrobilem kupujac rainbow six siege nie spodziewalem sie jak ten tytul przez prawie mowa od grudnia 2015 do 2017 zostala znisczona przez oszustow i typow po 500ms ping i takiego gracza zbanowania i kicka z servera i wiecej zadnych produktow nie kupi sie od was skoro nic nie jest robione nie weryfikowane konta sa nie ma administracji gry nie ma gry na developerskich serverach brak prime accoutow zeby uczciwi gracze i ci eslowi grali ze soba brak monitoru rozgrywek casualowych i rankedowych brak admina i uzyskiwanie za darmo gry i przypisanie se na konto darmowo takze to byl ostatni zakup od was jeszcze tak najgorszej firmy nie widzialem ze gdzies to jest olewana takze zegnam i dowidzenia

unk4ss's Avatar Senior Member
    Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Linkowanie wideo promujących oprogramowania hakerskie jest zabronione, niezależnie od celu, w jakim autor publikuje link do takiego wideo
    Proszę nie postować więcej do tego typu treści, może się to wiązać z konsekwencjami.

Zuzu
    Oj Cropky Cropky... Publikujesz takie treści na forum i narażasz się przy tym na "konsekwencje"...
    Zuzu, dziękujemy za tak merytoryczny wkład w dyskusję

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Originally Posted by BDK_Adi168587 Go to original post
    To kiedy panstwo zmienicie oprogramowanie wzmocnicie zabezpieczenia gry i to ze sobie oszust z lvluje konto to itak wiekszosc oszustów jest i jeszcze takiego syfu nie banujac i miec gdzies to tylko bedzie swiadczyc o upadku gry i odejsciu graczy ja sobie odpuszczam najgorszy zakup jaki zrobilem kupujac rainbow six siege nie spodziewalem sie jak ten tytul przez prawie mowa od grudnia 2015 do 2017 zostala znisczona przez oszustow i typow po 500ms ping i takiego gracza zbanowania i kicka z servera i wiecej zadnych produktow nie kupi sie od was skoro nic nie jest robione nie weryfikowane konta sa nie ma administracji gry nie ma gry na developerskich serverach brak prime accoutow zeby uczciwi gracze i ci eslowi grali ze soba brak monitoru rozgrywek casualowych i rankedowych brak admina i uzyskiwanie za darmo gry i przypisanie se na konto darmowo takze to byl ostatni zakup od was jeszcze tak najgorszej firmy nie widzialem ze gdzies to jest olewana takze zegnam i dowidzenia
    Nasze obecne systemy zabezpieczania są regularnie aktualizowane i usprawniane. Odnotowałam i zgłosiłam, że nie jesteście zadowoleni z obecnych systemów. Jeśli zespół postanowi wprowadzić inne/dodatkowe zabezpieczenia, zostaniecie o tym poinformowani.

~~

Proszę o dyskusję na temat bez zaczepek i na temat.

Zuzu

Nasze obecne systemy zabezpieczania są regularnie aktualizowane i usprawniane. Odnotowałam i zgłosiłam, że nie jesteście zadowoleni z obecnych systemów. Jeśli zespół postanowi wprowadzić inne/dodatkowe zabezpieczenia, zostaniecie o tym poinformowani.

~~

Zuzu
    Wasze obecne systemy zabezpieczenia są nieskuteczne i nawet aktualizacja ich co minutę nic nie poprawi i nie usprawni. Po prostu jest do duszy. To że jest zanotowane nasze niezadowolenie nic nie wnosi to nie jest konkretna odpowiedź na zapotrzebowania czystej rozgrywki. Zespól najwyraźniej nie chce wprowadzać innych bądź dodatkowych zabezpieczeń. Nie zostaniemy o tym poinformowani gdyż okaże się że informację na ten temat są zastrzeżone i tyle w temacie.

Co do pisania postów na temat to od roku piszemy na temat a temat umiera razem z grą. Brak poprawy przez ponad rok, żadnych konkretów tylko odpowiedzi że zanotujemy, przekażemy itd. Straszenie konsekwencjami pisania nie na temat na forum jest śmieszne. Nie potraficie wyegzekwować przestrzegania regulaminu dotyczącego rozgrywek, gracze się jawnie śmieją z waszego BATTLEYE, i dalej używają różnego rodzaju haxów itp. Film który został zablokowany fakt mógł was tylko pogrążać w waszej bezsilności. Bardzo bym chciał żeby ten post trafił do kogoś kto myśli że coś przez rok się zmieniło i także jestem świadomy konsekwencji tego co napisałem ale korzystając z wolności słowa piszę bo widzę że trzeba raz na jakiś czas uświadomić ludzi że kupując produkty UBI-SOFTU marnują pieniądze nie otrzymując nic w zamian.

Pozdrawiam cały zespół który tworzy przewspaniałe skiny do broni, zawieszki, co tydzień nowe menu gry i pełno kolorowe mapy rodem z GTA V oraz w pocie czoła próbują walczyć z nieuczciwymi graczami ponad rok nie śpiąc przez całe noce.

Zapomniałem dopisać że w pozycji leżącej nogi przez ściany dalej prześwitują, przez zamknięte okno wszystko widać itd, itd......

~~

Pani Zuzu, Co do waszych zabezpieczeń to jest ciekawa sprawa ponieważ jestem graczem umiarkowanie dobrym jednak gry od ponad roku nie jestem w stanie uruchomić normalnie gdyż żeby ją uruchomić muszę włączyć Uplay następnie wejść do folderu z grą i włączyć plik RainbowSix.exe. Jak to wykonam Włącza się okno rodem z windows 95 z komunikatem że battleye skanuje komputer i trwa to.... uwaga.... ok 5-7minut (SERIO?!?!) Nie mam możliwości uruchomić gry inaczej a wasz support jest pomocny jak syfilis... Wracając do tematu samej rozgrywki, jest masa błędów i chętnie nawiążemy współpracę (for fun, za darmo) by ulepszyć tą grę.

R6 ma potencjał ale musi się tym zająć ktoś kto kocha gry a nie tylko hajs płynący ze sprzedanych egzemplarzy i DLC.

~~

Szanowna pani zuzu powiem krotko zabezpieczenia gry sa do kitu i oddajcie ta gre innej firmie ktora ma chęci i pasje w tym zeby nie dopuscic niszczenia gry przez oszustow i tak jak wspominam zacytuje tresci wiadomosci z poprzednich postow Popieram i dodam informacje wiekszosc nisko lvl i smurfy to boty grajace z triger botem i speed hackiem i wallhackiem i teleport hackiem mowa o zabijaniu przez budynek czy sciany w budynku czy zreinforsowane sciany i kiedy zrobicie blokade takich ludzi zeby nie grali w gre i ja niszczyli to samo tyczy sie wysoko lvlowcow co tez podejrzanie graja i w dodatku uzywanie codow na wylaczanie anticheatow tez niezgodne jest to z prawem i praktycznie wogole nie widac reakcji anticheaterskich programow w grze tak jak by byly offline moze czas na zmiane programow do gry i zabezpieczenia wzmocnijcie do gry aha i za duplikacje konta czy to main konto czy smurf bany permamentne powiny isc na konta i nawet wlaczajac ban ip i mowa tez o kontach steam posiadajace vac ban juz na koncie taki gracz powinien automatycznie dostac blokade na gre jak zakupil bo wczesniej oszukiwal w innej grze tacy gracze nie powinni miec dostepu do gry cytat popieram i prosze nie usuwac filmu to jest przyklad dla was jak gra niszczona jest przez hackerow ktorzy ping hackuja sobie w grze i za to ban ip powinien poleciec i kick z serverow i mase kont kupuja sobie oszusci i tak samo z free weekndami przestancie je robic takie zeczy ze gra jest niszczona non stop przez prawie rok czasu to samo sie dzieje i teraz w tym roku to samo jest z gra takze moze wkoncu by skonczylo sie denerwowanie dobrych graczy a nawet graczy ktorzy w mistrzostwach esl graja mowa tu o innych graczach pro ligi kolejny cytat Zgadza sie macie racje gra robi sie syfem a nie uczciwa gra ale co tam niech ubisoft nie banuje dalej oszustow w rainbole powiem tak jedyny dobry anticheat jaki dali to do watch dogs 2 ktory blokuje polaczenie i oszust nie wejdzie do sesji gry nawet jak ma zhackowanego uplay i spiracona wersje gry to dostaje nie mozliwosc polaczenia i blokade nastepny cytat posta To kiedy panstwo zmienicie oprogramowanie wzmocnicie zabezpieczenia gry i to ze sobie oszust z lvluje konto to itak wiekszosc oszustów jest i jeszcze takiego syfu nie banujac i miec gdzies to tylko bedzie swiadczyc o upadku gry i odejsciu graczy ja sobie odpuszczam najgorszy zakup jaki zrobilem kupujac rainbow six siege nie spodziewalem sie jak ten tytul przez prawie mowa od grudnia 2015 do 2017 zostala znisczona przez oszustow i typow po 500ms ping i takiego gracza zbanowania i kicka z servera i wiecej zadnych produktow nie kupi sie od was skoro nic nie jest robione nie weryfikowane konta sa nie ma administracji gry nie ma gry na developerskich serverach brak prime accoutow zeby uczciwi gracze i ci eslowi grali ze soba brak monitoru rozgrywek casualowych i rankedowych brak admina i uzyskiwanie za darmo gry i przypisanie se na konto darmowo takze to byl ostatni zakup od was jeszcze tak najgorszej firmy nie widzialem ze gdzies to jest olewana i sie nie kompromitujcie i nie osmieszajcie skoro macie gdzies to i tak jak koledzy hajs sie ma liczyc i z innych oprogramowan do gry gdybyscie wzieli metody od blizzarda naraz zbanowane permamentnie konta na ip czy na plyte glowna kompa wiec do widzenia albo blokada na urzadzenie dostawcy internetu skoro nie jestescie wstanie se poradzic i monitoringu zadnego tak jak u blizzarda jest byl by swiety spokoj a tak to najgorsi jestescie nie wspominajac innej firmy powas w gta 5 tez nie ma problemu ban leci z hacki i dowidzenia oszusci (dodajac tylko informacje ze tworcy ghost reacon phantom sobie skutecznie poradzili i wyeliminowali oszustow blokujac konta i za muliti konta ban na dysk twardy lecial i jeszcze na inne komponenty w komputerze takze se skanowali tworcy oprogramowanie na dysku i czy czegos podejrzanego nie dostrzegli a jezeli ta to ban i zegnamy szoda ze gra upadla tak samo potem sie mialo w dupie tak jak r6 siege i gra upadnie ) nie wspominajac o glichach i wpuszczenie glichowanych operacji bez testowania

Juz w Gta V sa lepsze zabezpieczenia niz w rainbow six'ie w ciagu 2 tygodni przybylo tylko oszustow ze to sie w glowie nie miesci piszemy na forum ze sa jakes problemy itd a co dostajemy za to? "Dziekujemy za zgloszenie twoj problem zostanie przekazany osoba ktorzy sie tym zajmuja" ostatnio zglaszalem blad z kolorem na D-50 i co nic dalej niewiem o co z tym chodzi.A to co zaczyna dziac sie w tej grze to smieszne jedna z lepszych gier na uplay a ubisoft nie jest w stanie jej zabezpieczyc. Pisanie takich glupot ze wasze zabezpieczenia sa aktualne itd to proba zamydlenia nam oczu a polecam niech ktorys z ubi pogra z sobie 5 meczy w trybie standardowym a sie przekona ze w tej grze co 3 osoba ma czity.

I tak sie skonczyl dzien mecz za meczem hacker bot z triger bot i tak non stop zabije sie wygrywa runde boom odpalone hacksy i tak mecz za mecz dosc dosc tej gry cheaterskiej casuale bo rankedow nie rusze bo tam najwieceje hackerow gra zenada

cropky's Avatar Banned

Zuzu
    *Moderowano*

Originally Posted by BDK_Adi168587 Go to original post
    I tak sie skonczyl dzien mecz za meczem hacker bot z triger bot i tak non stop zabije sie wygrywa runde boom odpalone hacksy i tak mecz za mecz dosc dosc tej gry cheaterskiej casuale bo rankedow nie rusze bo tam najwieceje hackerow gra zenada
    Wierz mi lub nie, mamy tak samo. Udało się nam zagrać 3 mecze gdzie nie było podejrzeń o haxy. A reszta? Gość wpada do pomieszczenie Montagne i robi rozpierdziel z pistoletu jak z maszynówki, albo wychylasz się zza rogu i od razu strzał prosto w głowę.
    A Zuzu Ci napisze:
    "Odnotowałam i zgłosiłam, że nie jesteście zadowoleni z obecnych systemów. Jeśli zespół postanowi wprowadzić inne/dodatkowe zabezpieczenia, zostaniecie o tym poinformowani. "
    Ja pier...niczki! Daj zespół tu na forum do wypowiedzi, niech się nieogary wypowiedzą i poczytają! A może face to face? Ja jestem chętny.

EDIT:
    A moje zgłoszenie o problemie z połączeniem leży i nie ma chętnych do podjęcia rozmowy.

EDIT 2:
    Może powinniśmy dotrzeć do tego gościa ze screena:

EDIT 3:
    Zuzu proszę o odpowiedź na zadane w pierwszym poście pytanie:
    Kiedy wyłączycie możliwość używania makr?