Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
Nasze obecne systemy zabezpieczania są regularnie aktualizowane i usprawniane. Odnotowałam i zgłosiłam, że nie jesteście zadowoleni z obecnych systemów. Jeśli zespół postanowi wprowadzić inne/dodatkowe zabezpieczenia, zostaniecie o tym poinformowani.

~~

Proszę o dyskusję na temat bez zaczepek i na temat.

Zuzu
Wasze obecne systemy zabezpieczenia są nieskuteczne i nawet aktualizacja ich co minutę nic nie poprawi i nie usprawni. Po prostu jest do duszy. To że jest zanotowane nasze niezadowolenie nic nie wnosi to nie jest konkretna odpowiedź na zapotrzebowania czystej rozgrywki. Zespól najwyraźniej nie chce wprowadzać innych bądź dodatkowych zabezpieczeń. Nie zostaniemy o tym poinformowani gdyż okaże się że informację na ten temat są zastrzeżone i tyle w temacie.

Co do pisania postów na temat to od roku piszemy na temat a temat umiera razem z grą. Brak poprawy przez ponad rok, żadnych konkretów tylko odpowiedzi że zanotujemy, przekażemy itd. Straszenie konsekwencjami pisania nie na temat na forum jest śmieszne. Nie potraficie wyegzekwować przestrzegania regulaminu dotyczącego rozgrywek, gracze się jawnie śmieją z waszego BATTLEYE, i dalej używają różnego rodzaju haxów itp. Film który został zablokowany fakt mógł was tylko pogrążać w waszej bezsilności. Bardzo bym chciał żeby ten post trafił do kogoś kto myśli że coś przez rok się zmieniło i także jestem świadomy konsekwencji tego co napisałem ale korzystając z wolności słowa piszę bo widzę że trzeba raz na jakiś czas uświadomić ludzi że kupując produkty UBI-SOFTU marnują pieniądze nie otrzymując nic w zamian.

Pozdrawiam cały zespół który tworzy przewspaniałe skiny do broni, zawieszki, co tydzień nowe menu gry i pełno kolorowe mapy rodem z GTA V oraz w pocie czoła próbują walczyć z nieuczciwymi graczami ponad rok nie śpiąc przez całe noce.