cropky's Avatar Banned

Rżny widok dla graczy!

Czy trzeba coś dodawać? Z gry widać, że nawet się do mnie nie odwrcił, a zabił mnie. Z jego kamery widać zupełnie coś innego. Jak ***** *** można normalnie grać??????????

unk4ss's Avatar Senior Member
    Zespł zna ten problem u już się nim zajmuje. Przy następnym patchu będziesz mgł operatorowi włożyć kolczyk w pępek.

Sorry UBI że Cię wyręczyłem :P

A na poważnie - to powyżej jest kwintesencją tego, co my uczciwi gracze odczuwamy. Gdzie każdy jeden wydał sporą kwotę na zakup PEŁNOWARTOŚCIOWEGO produktu, A tymczasem co patch, to jest bardziej kolorowo, więcej pierdł dla gimbazy i bardziej sperdzielona rozgrywka. Jak pisał Max - wrćcie do wersji gry ze stycznia i zajmijcie się cheaterami a nie kolorem szminek dla Valkyrie!

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Hej Wam,

dziękuję za podzielenie się dodatkowym materiałem ilustrującym problem i opinią. Dam zespołowi znać zarwno o trwającym problemie cropky jak i Twojej opinii, uk4ss,

Zuzu

cropky's Avatar Banned
    Kolejny przykład. Mj ping 60

Jest to też doskonały przykład ma to co już ktoś zgłaszał. Dla mnie wchodził bokiem. Z jego widoku widać, że wskoczył przodem do mnie.

EDIT:Nie grałem 3 tygodnie. Czytałem na bieżąco o zmianach, itd... Dziś...

EDIT:W dalszym ciągu jest ten sam problem. Czy WY tam nie widzicie o co chodzi?

Czy ktoś mi kiedyś odpowie w tym temacie OCB?

EDIT: JAK DO CHOLERY MNIE ZABIJAJĄ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaraz krew mnie zaleje! Wchodzę przez drzwi tylko troszeczkę i nikogo nie widzę. A mnie widać całego za drzwiami. Co do cholery jest grane? Cały czas ten sam problem z opźnieniem! A ping 60!

@cropky,

Przykro mi, że taki problem cały czas na miejsce, jak wspominałam w moim poście wcześniej, problem został przeze mnie zgłoszony. Niestety w tej kwestii nie pojawiły się żadne nowe wieści. Przypomnę zespołowi, że cały czas obswerwujesz taki problem.
    Dam znać, jeśli w temacie pojawią się jakies nowe informacje.

Zuzu

cropky's Avatar Banned
    Zgłoszenie jest, a w nim link do tego tematu.

EDIT:To opźnienie mam cały czas. Wychylam się z za ściany na ułamek sekundy i ginę. Na kamerze z powtrki widać, że wychyliłem się na 2 sekundy. Jak mam normalnie grać i mieć jakiekolwiek szanse?

EDIT 2: Proszę. Jak widać nie jest to jednostkowy przypadek. Cały czas tak mam.

EDIT 3: Proszę, kolejny... Z tego powodu moja ranga leci w dł. Jak mogę grać, skoro gra mnie oszukuje?

EDIT 4: Czy ktoś się tym zajmuje?

EDIT 5:

Kolejna porcja. 3 sztuki.

EDIT 6:Jest szansa, że ktoś wreszcie się tym zajmie, odpowie mi?
    NUMER ZGŁOSZENIA
    03584794
    STWORZONE
    ŚR, 31 SIE 2016 09:51 CET

Poprosiłam naszych konsultantw o zajęcie się Twoją sprawą, powinni wkrtce się do Ciebie odezwać.

Przepraszam za zwłokę.

Zuzu

unk4ss's Avatar Senior Member
    Tu już majstersztyk:
    https://www.youtube.com/watch?v=HrUq3rc3lNE
    filmik zapodany z FB. Wygląda na to, że każdy gracz musi swj otwr zrobić :P

Grając valkirią można uszkodzić barykadę na oknie tak że następne uderzenie spowoduje jej zniszczenie wystarczy trafić w takie okno kamerą i gracz grający valkirią widzi je jako zniszczone podczas gdy inni jako zabarykadowane. W ten sposb widać wszystko przez okno a inni gracze widzią je jako zamknięte.

Cześć Gelurafal,

błąd o ktrym mwisz, jest jedną ze Znanych Usterkek. . Nasz zespł wie o tym błędzie i pracuje nad nim.

W ostatnim czasie także ogłosiliśmy, że gruntowne poprawienie rejestracji uderzeń jest obecnie naszym priorytetem - więcej informacji na ten temat można znaleźć w podlinkowanym przeze mnie wątku.

Zuzu