scuder1a's Avatar Banned

Problem z wysłanie wiadomości do supportu.

Dzień dobry,

Od trzech dni mam problem z wysłaniem wiadomości do pomocy technicznej Ubi w sprawie zgłoszenia dwch graczy w R6 Siege, platforma PC. Po kliknięciu wyślij wyskakuję informacja: "There was an error processing your request. Please try again later." Proszę o szybką pomoc, jest to dla mnie ważne zgłoszenie. Pozdrawiam.

EDIT: No i elegancko, Zuzu to chyba bot, ktry tłumaczy na język polski. Wystarczy napisać, że bardzo komuś zależy i rozpatrzony będzie jako ostatni, to ja nie wiem czy opłaca się zgłaszać dwch durni, jak na was to wrażenia nie robi. Żenada. I odpiszę z uśmieszkiem jak to Zuzu ma w zwyczaju kiedy dostaje od inny graczy jobw za zerową pomoc i te same wymwki i ułożone formułki Edit: Przed chwilą wyszedłem z gry zdenerwowany ponieważ nie mogę wyjść ze złota IV na rankedzie bo co mecz oszust w przeciwnej

Outsourcing w kraju *** płynącym...

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Witajcie,

ten błąd został zgłoszony i naprawiony pod koniec ubiegłego tygodnia. W tej chwili problem z wysyłaniem zgłoszenia nie powinien już występować. W razie, gdyby się pojawił, proszę o danie mi znać!

Przepraszam najmocniej za związane z tym niedogodności!

I nie, nie pracuję w firmie outsourcingowej, jestem pracownikiem Ubisoftu.

Zuzu

There was an error processing your request. Please try again later.

Błąd z suportem ciągle występuje na stronie ubisofta "There was an error processing your request. Please try again later." mam 4 dni na odpowiedzenie na e-mail z drugiego konta u-play o przeniesienie dodatku z gry Rainbow six siege na drugie konto lecz przez błąd wiadomości nie mogę wysłać proszę o pomoc

Tags for this Thread