Problem z postacią!!!

Brawo... Ubi zaskakujecie mnie ostatnimi czasy... Wczoraj uruchomiłem betę GRa, ale odłączyli mi prąd i PC się wyłączył w momencie tworzenia postaci. Dziś chcę sobie pograć i od razu klikam na opcję w menu "kontynuuj". Ku mojemu zaskoczeniu wrzuca mnie od razu do kampanii bez możliwości wyboru postaci!!! W tym momencie już skoczył mi gul! Nie mogę uruchomić nowej kampanii i stworzyć wszystkiego od początku...! - DLACZEGO ?! Co mam zrobić by dokonać wyboru postaci tak jak tego chcę a nie jak mi stworzyła gra?
    Mam nadzieję że odpowiedź na to pytanie pojawi się O WIELE szybciej niż na inne zagadnienia na tym forum...

druga sprawa - jak pominąć (albo usunąć) ten film kiedy się gra uruchamia? Jest to irytujące oglądać to kilka razu dziennie!

paroblem postaci rozwiązany. ale ten film początkowy to problem.

Przytrzymujesz ESC

no właśnie nie bardzo... -.- chodzi mi o ten film, w ktrym członek ubi wygłasza monolog o tym tytule w wersji beta. tego nie idzie pominąć

Dla tych co by chcieli stworzyć nową postać to wystarczy wyłączyć synchronizację zapisu gry w uplay z chmurą Ubi, i skasować(lub przenieść) pliki w C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames (domyślna lokalizacja gry).
    U mnie filmik z członkiem Ubi można przeskoczyć klikając ESC.

Jeśli chodzi o ten film to spamuje ESC

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć @kOOsmacz,
    Tak jak @Elvandril doradził, na skutek awarii Twj stan zapisu gry zapisał się błędnie i trzeba było go usunąć, by mc rozpocząć tworzenie postaci od początku.

Film początkowy trzeba obejrzeć za pierwszym uruchomieniem bety, ale powinno mc się go pominąć przy każdym kolejnym włączeniu za pomocą klawisza ESC, tak jak doradzili już inni użytkownicy powyżej.

Zuzu

to niestety :/ problem postaci został już rozwiązany wcześniej i sam do tego doszedłem, choć zajęło to trochę czasu...
    Filmu z pracownikiem nie mogę pominąć. Opcja o ktrej mwicie, u mnie nie chce się załączyć... Lecz już drugi filmik samej gry po reklamwce np nvidii już pominąć mogę

@kOOsmacz, sprbuj zmienić ustawienia wyświetlania obrazu: z fullscreen na WindowedFullScreen