Cheaterzy: Witamy w For Honor

Witam

Materiały znalezione w necie:

*MODEROWANO*

Skala problemu jeszcze się chyba nie rozwinęła, na tyle, żeby zniechęcić innych graczy do tej gry. Ja nie miałem nieprzyjemności spotkania z takim zjawiskiem w For Honor, ale moi znajomi nie mieli już takiego szczęścia. Zastanawiam się tylko kiedy Ubi wybudzi się z zimowego letargu i zacznie działać!

Z tego co pamiętam przy The Division gra się jeszcze nie rozpędziła, a straciła przez oszustów 3/4 graczy! Sam nagrywałem i wysyłałem do ubi filmy z oszustami strzelającymi przez ściany, czy z budynków do którego nie było wejścia

To jest kolejny multi od ubi, który jest tak chętnie "modowany" przez co psuje przyjemność z gry uczciwym graczom. Płacimy wam ogromne pieniądze, a wy po raz kolejny robicie nas w balona.

Tak było z Rainbow six, z The Division i zaczyna się z For Honor.

Brak słów

Pozdrawiam

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Tomaszkkkk,

zespół zdaje sobię sprawę z problemu oszustów w For Honor.

Niedawno wydał w tej sprawie oświadczenie, które można znaleźć tutaj.

Zuzu

Oświadczenia oświadczeniami a jak widać nie wiele się zmieniło od klęski The Division.
    Prawda jest taka że Ubisoft znany jest na rynku z wydawania półproduktów a gry Ubisoftu kupuje się rok po premierze. The Division wyszedł z taką ilością błędów że nie wierzę że mógł być jakkolwiek testowany. W dodatku wyszedł tak dalece niezabezpieczony przed edytowaniem, że za pomocą Cheat Engine można było zrobić w nim dosłownie wszystko.Wygląda na to, że For Honor cierpi na tą samą przypadłość.Brak połączenia z cloud po patchu, nie zapisujące się postępy w grze, częste crashe klienta i niemal bezkarni oszuści w grze. Niedługo premiera GR Wildlands - zakład że będzie dokładnie to samo ? - Nigdy nie wydałbym złotówki na produkt Ubisoftu a już na pewno nie chwilę po premierze. Z racji pełnionej funkcji dostaję gry za darmo i niestety muszę w nie grać co w przypadku Ubisoftu zawsze jest bolesne.

Pozdr..

Ł.

a to dranie- karza ci grac za darmo... rozumiem bledy, niedopracowanie, olewanie testow, korporacyjne praktyki olewania tych co juz kupili (skoro zaplacili to kij im w oko) ale zeby zmuszac grac i to jeszcze za darmo no to czyste Ku...

W For Honor obecnie już jest antycheat.

Wielka kpina ja widzę codziennie tych samych co oszukują ,a najwięcej ruskich kont i psują wszystkie rozgrywki. Nie wspomnę ciągle o długim wgrywaniu i ładowaniu wyszukiwaniu graczy a często wywala grę albo przerywa wyszukiwanie i tyle pieniędzy na to stracone i inni tak samo tracą a połowa gra oszustów. Nabijają konta i potem sprzedają a śmieszny ubij-soft nadaję się jedynie do ubicia nic z tym nie robią i jakieś pisma są nic wartę i te oświadczenia są śmieszne. Powinni zwracać pieniądze za gry bo spokojnie nie idzie i normalnie pograć a z botami si to nie wiem kto to robił zamiast pomagać i walczyć to tylko kradną dary i uciekają to jest istna kpina.

Hahaha gdzie ty cheatera widziałeś, nagraj i pokaż filmik. Piszesz o rozłączaniu a to wina graczy, którzy mają net z kartofla (czyt. GSM, radiówka). gdzie pingi skaczą jak oszalałe.

Jak nie ma jak są włącz se trybut przeciwko si w nocnych godzinach to graja na botach albo jakiś modach czy sekwencji klawiszy i konta cała noc zalogowane. Tak praktycznie jak by w ogóle nie grali a ktoś wyjdzie z gry to kara to oni powinni mieć kary i tak konta nabijają istna kpina z ludzi. A normalna gra z innymi tez latają na jakiś modach ,że czasami nic nie idzie zrobić nawet ciosu oddać.