UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    To jest opinia, ktrą jak najbardziej przekażę

Nie wiem jak to możliwe, ale kilka dni pod rząd widziałem typw, ktrzy mieli ping ponad 6900! I to przez cały mecz (wszystkie rundy), a nie tylko przez kilka sekund. I co? Dalej grali.

Jak to wyglądało w praktyce:

Strzelam do typa w głowę, koleś dostaje 4 idealne head'y i nie ginie. Ja tak. Fajne

cropky's Avatar Banned

Najniższy jego ping 186 i czemu go nie wywaliło? Efekt: 1 na 1 strzał w głowę on 100hp ja 0hp.

visterekk's Avatar Banned
    Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    To jest opinia, ktrą jak najbardziej przekażę
    to daj dowd, że przekazałaś bo Ci jakoś nie wierze, jedyne co przekazujesz to kasa na tacę w kościele chyba. Ty zuszu a czemu forum nie jest całkowicie spolszczone? elo

scuder1a's Avatar Banned
    Też bym chciał dowd, że przekazane i odpowiedź od programistw z painta, że pracują nad tym.

Osobiście odechciewa mnie się grać jak po drugiej stronie są ludzie z pingiem ~200+. Nie wiem, czy ktokolwiek z Ubi gra w r6 ale przewaga 200, czy nawet 100 ms przy pikowaniu czyni grę nie grywalną. Powoduje, że w jednej klatce gracz może pojawić się 1-2 metry dalej, a nawet szybciej można zauważyć jego wystrzały, a nie postać. W sensie, że strzały lecą "z powietrza" i chwilę pźniej pojawia się gracz.

Proszę ponownie zgłosić obniżenie grnej granicy pingu
    . Nie mam absolutnie żadnej przyjemności z gry, z ludźmi o pingach 150+.

Dokładnie. Niby wyrzuca za wysoki ping, ale bardzo często gram z lub przeciwko użytkownikom z pingiem grubo powyżej 200

Jak ktoś kto w życiu nie grał w gry może wiedzieć jak wygląda potyczka gracza z pingiem ok 40-60 (ja taki mam) z graczem ktry ma 150+ Oni bladego pojęcia o tym nie mają a Wy liczycie na pomoc? To jest firma Francuzka a jak wiadomo oni potrafią tylko uciekać i rzucać karabin w błoto...

Pingi powyżej 200. Tak ja kolega wyżej powiedział. Jeżeli ja gram mając ping 30-60 to w momencie potyczki moje strzały trafiają w prżnię.

W tą grę gra coraz mniej osb, czy o co chodzi? Gamingowy weekend spędziłem na starciach z ludźmi o pingach od 26 do 294. Zdaję sobie sprawę, że admin forum mi nie odpowie ale irytuje to mnie strasznie. Z jakiej racji powstają takie serwery? R6 nie jest grą dla Polakw. Pewnie Ubisoft patrzy tylko czy w USA dobrze się gra, a reszta niech sobie ma ochłapy.