UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Dziękuję Wam za załączone materiały oraz za Wasze opinie, zostaną one zgłoszone odpowiednim osobom.

W pełni rozumiem, że takie doświadczenia w grze mogą być frustrujące i przepraszam za związane z tym niedogodności.

cropky's Avatar Banned
    Ty Zuzu twierdzisz, że:

Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Taka funkcja już w grze jest - gracze z pingiem powyżej pewnej wartości są usuwani z meczu, jeśli mają zbyt wysoki ping przez okres dłuższy niż kilka sekund.

Jest to funkcja, ktra jest odpowiednio dostosowywana w razie potrzeby.

Zuzu
    A support odpowiada tak:
    Pana problem jest znany naszym developerom i cały czas pracują oni nad jego rozwiązaniem.
    Jenak na chwile obecną nie ma czegoś takiego jak blokada pingu, ponieważ nie możemy karać graczy za problemy z dostawcą internetu.
    A sprawa dotyczy gry rankingowej, gdzie w drużynie przeciwnej byli gracze z pingiem 280+ przez cały mecz. To w końcu jaka jest prawda? Nie chcę być karany za to, że mj dostawca internetu dba o klienta i pozwala mi grać z niskim pingiem.

EDIT: A tu jeszcze screen z dzisiaj i ping z jakim gość grał:

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    @cropky, dziękuję za zwrcenie mojej uwagi na tą sytuację, zbadam ją.

cropky's Avatar Banned

Czy trzeba coś dodawać? Dlaczego dalej nie ma blokady pingu?
    Przecież jak ja mam ping 40-60 to mam już 50% mniej szans!
    Czemu gra nie sprawdza czy ktoś z IP z innego regionu nie łączy się z niewłaściwym serwerem????

Wrrr....

cropky's Avatar Banned
    Dlaczego blokada pingu jest ważna? Proszę zobaczyć:

Gość sam się pźniej przyznał (co jest na filmie), że zmienił serwer. Takie coś powinno od razu skutkować wyrzuceniem z meczu.

A propos pingu w grze:
    https://youtu.be/FSlvqZBIi1U?t=1m51s

Trochę za szybko zrobiłem przejście ale widać, że z mojej perspektywy zabił mnie przeciwnik ukryty za ścianą. Ostatnio gram nawet 10 razy mniej niż wcześniej, a i tak "udaje" mnie się takie akcje nagrywać.

Ubi </3

Zmieniłem zdanie. W R6 nie powinni grać ludzie z pingem powyżej 100 ms. Dzisiaj wybiegła na mnie Ash z 140ms pingu. Umarłem zanim pojawiła się u mnie na ekranie. Potrzeba dowodw? Nagrałem Poklatkowo mogę puścić.

cropky's Avatar Banned
    A co powiesz na takie pingi:

Szkoda, że Ubi nie widzi problemu od tylu miesięcy. Mimo ogromnej ilości zgłoszeń.