Czy gra będzie wyrzucała graczy za zbyt wysoki ping?

Czy gra będzie wyrzucała graczy za ping? Nie to, że mam coś przeciwko ludziom z Ugandy ale jak pinguje serwer w Nowej Zelandii to mam o połowę mniejszy ping niż niektrzy gracze w R6. Dla nich być może rozgrywka jest płynna ale nam on się teleportuje, a informacja o otrzymaniu obrażeń dociera do gracza często po schowaniu się za ścianą.

Wiem, że problem został zgłoszony. Interesuje mnie tylko odpowiedź na pytanie z tematu.

Pozdrawiam, zdrwko

EDIT Tak, nie, nie wiem, zapytałam i czekam na odpowiedź?

cropky's Avatar Banned
    Taka opcja już dawno powinna być. Tylko, że... najpierw trzeba mieć dobre serwery.
    A sądzisz, że mogła zapytać? Według mnie jedyne co potrafi i może to przekazać co tu napisałeś.

EDIT: Gra z dziś Casual. Podczas wybierania i czekania na rozgrywkę gość miał ping 60. Po rozpoczęciu gry 769! Mieliśmy jakieś szanse w starciu z nim?

A ten miał ping 300.

W momencie gdy już powinien leżeć - informacja +50 zranienie - dalej strzelał!

scuder1a's Avatar Banned
    Ale dlaczego kolega cropky już od dawna wrzuca wam aż filmy na dowd tej gry, że jest w fazie beta testw jako pełnoprawny produkt za ktry łoicie kasę poprzez rżne edycje gry, a wy nie pomogliście mu ani razu po takich filmach? Pomogli Ci kiedyś na tyle byś był usatysfakcjonowany ich pracą? Po co Pani Zuzu sugerujesz mi kręcić filmy, by pomc w rozpatrzeniu dziwnych sytuacji w tej grze, jak cropky nagrywał wiele razy i do dzisiaj nic się nie zmieniło? *Moderowano*!

cropky's Avatar Banned
    No kukuryku! Mj ping 40 gościa 150! Efekt:

Raport poszedł, ale co z tego, skoro nie mogę podać, ze to o ping chodzi!

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Originally Posted by Gimer.CarryMe Go to original post
    Czy gra będzie wyrzucała graczy za ping? Nie to, że mam coś przeciwko ludziom z Ugandy ale jak pinguje serwer w Nowej Zelandii to mam o połowę mniejszy ping niż niektrzy gracze w R6. Dla nich być może rozgrywka jest płynna ale nam on się teleportuje, a informacja o otrzymaniu obrażeń dociera do gracza często po schowaniu się za ścianą.

Wiem, że problem został zgłoszony. Interesuje mnie tylko odpowiedź na pytanie z tematu.

Pozdrawiam, zdrwko

EDIT Tak, nie, nie wiem, zapytałam i czekam na odpowiedź?

Taka funkcja już w grze jest - gracze z pingiem powyżej pewnej wartości są usuwani z meczu, jeśli mają zbyt wysoki ping przez okres dłuższy niż kilka sekund.

Jest to funkcja, ktra jest odpowiednio dostosowywana w razie potrzeby.

Zuzu

cropky's Avatar Banned
    Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Taka funkcja już w grze jest - gracze z pingiem powyżej pewnej wartości są usuwani z meczu, jeśli mają zbyt wysoki ping przez okres dłuższy niż kilka sekund.

Zuzu
    To jak wytłumaczysz gracza z pingiem powyżej 700 grającego cały mecz?

Originally Posted by cropky Go to original post
    To jak wytłumaczysz gracza z pingiem powyżej 700 grającego cały mecz?
    Występuje błąd, ktry powoduje czasem nieprawidłowe wyświetlanie się wartości pingu innych graczy - bywa, że wyświetlana wartość zatrzymuje się na najwyższej osiągniętej w czasie danego meczu i się nie aktualizuje odpowiednio. Jest to jeden z błędw, ktrym zajmuje się zespł.

Jak wspominałam powyżej, jeśli gracz ma bardzo wysoki ping w przez dłuższy czas, jest on usuwany z meczu.

Zuzu

Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Jak wspominałam powyżej, jeśli gracz ma bardzo wysoki ping w przez dłuższy czas, jest on usuwany z meczu.
    Zuzu
    Przykro mi to słyszeć, bowiem suport ma błędne pojęcie o funkcjonowaniu gry. Jest to kolejny przykład nieznajomości algorytnw gry. Jak w łatkach, wypuszczanych bez testowania.

Sam sobie włączyłem pobieranie w tle, całą rundę grałem na pingu 250+. Zrobiłem ACE (zabiłem wszystkich przeciwnikw), wkurzyłem graczy, wyłączyłem pobieranie. Ping z CMD na onet.pl 40-120ms podczas pobierania, normalny 14ms.

Musi być ciężko rozmawiać z graczami bazując na błędnej dokumentacji.

@Gimer.CarryMe Przypuszczam, że Twj ping przez większość czasu musiał oscylować w grnych akceptowalnych granicach, w przeciwnym razie zostałbyś usunięty z gry.

Można się droczyć ale Zuzu ma racje, jest kick za ping ale nie wiem dokładnie od jakiej wartości. Na serwerach od tygodnia nie spotkałem nikogo z pingiem stałym ponad 400ms. Jednak już mj eksperyment wykazał, że wartość 300 ms to za dużo. Powinno być jak w BF, ping powyżej 150ms przez 3 sec i kick. Tylko tam są serwery dedykowane.