problem z natem ( restrykcyjny )

Witam, problem polega na tym że kupiłem Ghost Recon i nie mogę połączyć sie z kolegą w sieci żeby stworzyć grupe i razem pograć. Wyświetla mi komunikat że moj NAT jest restrykcyjny... Porty w routerze mam odblokowane ( porty ktore trzeba bylo odblokowac do gry znalazlem na supporcie Ubisoftu ) , moje IP jest publiczne, z routera DHCP daje adres do konsoli w ktorej adres ip mam ustawiony na sztywno... UpNp wlaczone, DMZ przypisany do adresu konsoli... Adres ip konsoli zarezerwowany w routerze tylko dla MACu konsoli... Pomimo tych ustawien moj NAT jest wciąż restrykcyjny... Proszę o jakies porady i pomoc... Ten samo problem mialem z FIFA 2017 lecz wystarczyly te ustawienia o ktorych wyzej napisalem zebym mogl polaczyc sie z kolega i zagrac z nim mecz

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Lucasyno91,

Jeśli zastosowałeś się do kroków wymienionych w tym artykule, i nie pomogły one, skonsultuj się w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym. Nasi konsultanci udzielą Ci pomocy w tej sprawie.

Zuzu

Ten artykuł dotyczy PCtów a ja pisałem że mój problem wystepuje na konsoli... Po za tym podobny artykuł juz czytałem dla ps4 na Waszej stronie lecz po wykonaniu tamtejszych kroków problem pozostaje bez zmian...

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Przepraszam, mój błąd. Artykuły do konsol można znaleźć tutaj i tutaj Mówisz, że już się z nimi zapoznałeś, dlatego też będę doradzać kontakt ze wsparciem technicznym.

Zuzu

Witam, dziś rozwiązałem ten problem po wnikliwym zapoznaniu się z forami na temat IP publicznego i WAN okazało się że miałem u dostawcy zdefiniowany adres MAC modemu a nie adres MAC WANa routera ! Dzisiaj zmieniłem MACi i śmiga NAT jest otwarty