Szukam graczy

Witam.
    Szukam graczy do R6. Ogólnie to mam już 150 level i brąz I (miałem srebro I ale niestety przez randomowe granie spadłem)
    Wcześniej nie szukałem ekipy z którą mógłbym zagrać bo nie miałem mikrofonu, słuchawek i komp mój kulał strasznie ale w końcu komp nowy, mic i słuchawki są to można grać. Fajnie by było jakby mi ktoś powiedział co i jak na ts3 się robi bo zielony jestem. Jak mic poustawiać i w ogóle.
    Wcześniej nie grywałem w ogóle w gry multi, grałem tylko single ale R6 tak mnie wciągnęło, że jakaś ekipa by się przydała a wśród moich znajomych z "podwórka" nie ma co liczyć. Komunikacja w R6 jednak najważniejsza więc ekipa musi być do lepszego grania.
    Mój wiek 22. Wymagań nie mam raczej żadnych bo ja sam gram średnio choć zależy od sytuacji. Wiek wymagany raczej 16+ no chyba że jesteś ogarniętym 13 latkiem
    Aha no i mój nick na uplay: Gronek31

cropky's Avatar Banned
    W jakich godzinach grasz? Ja do południa i gram sam swobodne. Jak chcesz to możemy popykać i zobaczysz czy ci pasuje. Żadna rewelka ze mnie nie jest.

No spoko jak nam się uda trafić na siebie to może pogramy choć ja to bardziej tak po 18 ale czasem jak jestem np w weekendy to może i do południa. To wieczorami już nie grasz ?
    Ogólnie to już znalazłem ts's społeczności r6 i innych choć tam na razie nowy jestem to nie wiem z kim i kiedy mi przyjdzie grać. Swobodne nawet jak najbardziej bo przynajmniej bez spiny można pograć. Tylko tak w dwóch byśmy grali czy masz jakiś znajomych? Wyśle ci zapke na uplay to jak się zgramy w czasie to coś ogarniemy.

cropky's Avatar Banned
    Wieczorkami to niestety praca, praca, praca... No chyba, że akurat wolne wypadanie.
    Ci z którymi czasami grałem zmienili ostatnio TS i nie mam z nimi kontaktu. Szkoda bo byli OK.