scuder1a's Avatar Banned

EEEEEE, jest tam kto?! HOP HOP!

Witam nieserdecznie ignoranci,

Wczoraj przeszliście samych siebie hehe, to już jest SZCZYT WSZYSTKIEGO!!!! Byłem w platynie i dziś jestem w złocie IV ponieważ UWAGA! przegrałem 10 razy z rzędu bo jakieś dzieci grają z wall hackiem (na polski widzą przez ściany) i jeszcze się śmieją z każdego kto jest uczciwy teskty typu "hahahahah noob l2p" albo "ez" co jest najwiekszym fenomenem. Kiedy taki bachor zginie, niczym wodospad Niagara leje się hejt o tym jaką to ma się rodzinę i żeby najlepiej umrzeć na ciężką chorobę! Porobiłem screeny dla dwóch takich szeryfów i chcę wysłać WAM abyście się tym zajęli, ale WY macie to głęboko w NOSIE ignorując moje posty na forum, to znaczy, że WY bronicie takich zachowań i kryjecie cheaterów, którzy niszczą nie tylko rozgrywkę ale nerwy! SZCZYTEM jest, że wczoraj przegrywając 10 raz (bo jestem noobem nie) jeden mecz wygrałem i uwaga dostałem +0 rozgłosu!!!!!!!!!!!!!!! TAK! +0, macie jedynke z matematyki w szkole. Gdy przegrasz -20, -30, -50, gdy wygrasz +0! PO CO W TO W OGÓLE GRAĆ?! Zrozumiałbym, jakby gra miała 10 lat i nie jest już wspierana to ok, jest bałagan, trudno, czasy świetności ma już za sobą, ale gra ma rok z hakiem i działa gorzej niż stare strzelanki na pegazusa. Niestety tak, pod względem technicznym gra jak i forum to jest po prostu żenada. I macie to naprawić jestem klientem i odbiorcą i wydałem na to pieniądze, a WASZYM zadaniem jest spełnić oczekiwania i też te deklarowane przez WAS! Chcę jakieś zadość uczynienie powrotu do platyny, albo jakiegoś boosta na 3 miesiące za darmo! Kto tak uważa komentarz!!! Edit: dorzucam screena http://imgur.com/a/jqqwH

visterekk's Avatar Banned
    Zgadzam się tutaj z kolegą. Niestety ta gra to jedna wielka porażka jak i całe studio, suport. Jakim cudem jest to możliwe, że w każdym patch notesie dajecie coś, że niby to zrobiliście , a tak naprawdę tego nie zrobiliście? Dla przykładu było KILKA patchy, w których pisaliście, że naprawiacie cofanie dronów no i o dziwo drony dalej cofa. Naprawicie 1 rzecz tak naprawdę z tego patch notesu a zepsujecie 10 innych po drodze. Nie macie osób, które przetestują te patche tylko wrzucacie od razu do gry? Już nawet nie będę mówić o graczach, którzy mają ping 200 i mają nade mną przewagę bo mam ping 80. Dlaczego każdy widzi grę inaczej? Najbardziej rozwaliło mnie to, że banujecie osoby, które zmieniły sobie pliki gry, aby dostać zawartość z season passa, ale nie banujecie cheaterów. No też to, że czemu nie pokazuje rang na rankedach? Wyłączyliście je, bo nie potraficie zrobić normalniego matchmakingu? Wczoraj grałem rankeda u mnie 3 platyny 2 goldy a przeciwko 5 diamentów. O co chodzi? I to w dodatku u mnie 5 randomów a przeciwko 5 kolegów. Tak trudno napisać algorytm, który wyszukuje 5 kolegów vs 5 kolegów, 5 randomów vs 5 randomów , 4 kolegów 1 random vs 4 kolegów 1 random ? To jest niedorzeczne, bo to jest od razu przegrana 4:0. Żałuję, że wydałem na tę grę pieniądze, zmarnowałem czas i nerwy. Kilka patchów temu napisaliście, że wyłączyliście przenikanie kończyn przez ściany.. taaaaaaa jasne.... Dlaczego jeżeli rozstawiam się motagne w drzwiach to przeciwnik teleportuje się przez tarczę i mnie zabija w plecy? Ludzie wy macie totalnie wyrąbane na to co się dzieje. Jesteście zwykłymi burakami i to tyle

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Witajcie,

@scuder1a, jeśli obserwujesz, że jakiś gracz lub grupa graczy używa oprogramowania służącego oszukiwaniu, proszę o zgłoszenie ich naszemu wsparciu technicznemu. Najlepiej, jeśli do takiego zgłoszenia zostanie załączone nagranie ilustrujące oszustwo, które w znacznym stopniu ułatwi dochodzenie naszym specjalistom. Jeśli tacy gracze dodatkowo zachowują się bezczelnie, warto również nagrać zapis takiej rozmowy lub zrobić screena - to również ułatwi dochodzenie.

Żadne posty na forum nie są ignorowane - czytam je wszystkie i staram się udzielać na nie odpowiedzi tak szybko, jak to możliwe. Jestem jednak jedyną osobą z personelu na forum i ma to swoje ograniczenia - bywa, że mam obowiązki z dala od komputera lub po prostu mam dzień wolny, dlatego odpowiedzi czasem nie pojawią się z dnia na dzień. Dziękuję za cierpliwość w takich sytuacjach. Staram się, by zwykle na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać.

Sytuacja z zerowym rozgłosem to sytuacja, która musi zostać zgłoszona - czy mógłbyś powiedzieć mi, czy doświadczyłeś czegoś takiego więcej niż raz, na jakiej mapie, w jakim tryb grałeś i ilu graczy brało udział w takim meczu?

@visterek niewykluczone, że błędy pojawiają się po aktualizacji, która miała je naprawić. W takich wypadkach proszę o zgłoszenie takiego stanu rzeczy, bym mogła taką informację przekazać.

Rejestracja uderzeń jest jednym z priorytetów, którymi zajmuje się nasz zespół i mam nadzieję, że wkrótce pojawią się w tej kwestii dodatkowe sprawnienia.

Graczy dopuszczających się różnego rodzaju wykroczeń spotykają odpowiednie konsekwencje. Jak wspomniałam powyżej, uprzejmie proszę o zgłaszanie takich delikwentów.

Rangi są niewidoczne w matchmakingu z racji tego, że wielu graczy skarżyło się na to, że inni gracze, widząc przeciwników z wyższymi statystykami, nagminnie opuszczało lobby.

Matchmaking stara się dobrać graczy z możliwie jak najbardziej zbliżonymi rangami, jednak w momencie, kiedy w danym momencie nie ma dostępnych graczy z bardziej pasującymi rangami szukającymi meczu, system poszerza kryteria poszukiwań, szukając graczy z zarówno wyższą, jak i niższą rangą.

Z czego się orientuję, gra nie wykrywa, czy gracze dobrani razem w meczu znają się, czy też nie, ale jest to pomysł, który zgłoszę

Dziękuję serdecznie za podzielenie się opiniami!

Zuzu

scuder1a's Avatar Banned
    Co niby zrobicie z takimi typkami, którzy oszukują bez przerwy jak antycheat nie działa poprawnie, bo jakby działał to by ich banował. A dlaczego ja mam grać z włączonym frapsem albo innym programem do nagrywania? a Co ja jestem kamerzysta z tvn-u? Wchodzę do gry po to by grac na jak najlepszych warunkach i po to aby bylo przyjemnie a nie bawić się w Detektywa Rutkowskiego. Nikt mi za to nie płaci tylko Wam! Może powinienem z telefonem w jednym ręku kręcić a drugą reką klawiature obsługiwać, a mysz to chyba zębami. Chcę zgłosić i zgłosze jak już działa support, dziękuję za informację, ale nie mam zamiaru siedzieć 24/7 w supporcie bo nie możecie sobie poradzić z oszustami. Rozumiem sytuację z tym, że Pani jest sama, to też można podpiąć pod żenadę. Sytuacja z zreowym rozgłosem zdarzyła się 3 razy, pamięta tylko wczoraj mapa kanał ranked 5v5 i tryb biohazard. Proszę o odpowiedź.

Przesyłanie materiału dowodowego w znacznym stopniu przyśpiesza dochodzenie, ale jest ono najzupełniej dobrowolne - możliwe jest również zgłaszanie poprzez przycisk "zgłoś" w grze, ten sposób jest szybszy, zapoznaj się z nim proszę, może będzie Ci bardziej odpowiadał. Jeśli nie masz ochoty zgłaszać innych graczy w ogóle, nie ma z tym problemu.

Dziękuję za informację na temat braku renomy, zgłosiłam taką sytuację. W razie, gdyby się taka rzecz powtórzyła, prosiłabym o powiadominienie mnie o tym.

Zuzu

scuder1a's Avatar Banned
    Spokojnie, przycisk zgłaszania już wypróbowany, wciskany jest od sezonu drugiego, ale im dalej w las tym ciemniej haxów coraz więcej. Nieudani developerzy myślą, że zrobią z graczy debili, to nowy kask, to nowy skin na broń, to nowy operator, ale gra w fazie beta w zerowym stopniu taka sama jak ta prezentowana na targach E3 haha. To jest to, lepiej jest obrócić kota ogonem i powiedzieć, że nie zapoznałem się z przyciskiem, bo przecież wszystko w porządku "Nie ma z tym problemu" by nie zgłaszać, przecież oszust i typowy już nie powiem co z zachowania to niesamowita rzadkość hehe. A co to pytania do @visterekk jednak usunięto rangi dlatego, że nie potraficie zrobić matchmakingu, a nie, że odstraszał graczy bo zobaczeniu rangi. Gdyby matchmaking był dobry to by nikt się rangi nie bał bo w przeciwnej drużynie widziałby taką samą jak swoja haha. A teraz proszę mi oddać wywalczone w grze punkty rangi, ponieważ dzisiaj przegrałem i dostałem -67 a wygrałem i dostałem +0.

To że nie rangi nie są pokazywane i tak nie skutkuje tym że jest mniej graczy wychodzących z lobby. Teraz sprawdza się poziom gracza i czy osoby grają razem i często gracz z 200+ poziomem oznacza natychmiastowe opuszczenie lobby przez drużynę przeciwną.
    Wczoraj też przegrałem wszystkie mecze ale jeden byłby wygrany gdyby nie serwery Ubi.

visterekk's Avatar Banned
    Pani Zuzu, a posiada pani wiedzę dlaczego gra na E3 2014 wyglądała lekko mówiąc kozacko, a teraz mamy do czynienia z produktem, który jest niedopracowany pod każdym możliwym względem? Czy produkt, który był na E3 2014 został skasowany i w pośpiechu zrobiono nową grę targetującą w grupę focusową 13-14 latków? Ja rozumiem, że gra może być niedopracowana, bo jest pośpiech, ale tutaj cały czas stykamy się z tym samym od premiery. Rozumiem, że to nie Pani wina, ale jeżeli ma Pani taką możliwość proszę coś z tym robić, bo to jest niedorzeczne, że ponad rok po premierze gra wygląda jakby cała była w stanie alpha lub wczesna beta. Szkoda, że developerzy nie wpadli na pomysł losowania przeciwników i Pani będzie musiała go dopiero zgłosić. W konkurencyjnych grach nawet w innej tematyce jak MOBA było to stosowane od premiery. Niestety teraz, kiedy ludzie nie widzą rangi to widzą levele 250+ i oni i tak wychodzą, więc usunięcie rang niczego nie zmieniło. Battleye jak i Fairfight mam wrażenie, że jest fikcją, że te "bany" to są tak naprawdę tylko jakieś randomowe napisy z randomowymi nickami wymyślanymi. Typki chodzą i prefire robią zanim wyjdę no i kolesie co wykorzystują przewagę pingów. W każdej grze im ping mniejszy to lepiej, a tutaj typki biegają z pingami powyżej 200 i wygranie 1vs1 jest niemożliwe. A najlepsi są co się teleportują, bo podczas strzelaniny ping skacze im do np 600. Wypuszczane są może 2 patche na sezon, które naprawią z 4 rzeczy, aby zepsuć z 10, które były naprawione 2 patche temu. No i o montagne nie wspomnę nawet, bo wczoraj caveira przeteleportowała mi się przez tarczę i mnie zabiła w plecy... i co do postu scuder1a to ja również przedwczoraj dostałem +0 za grę rankingową.

Dziękuję za informację o zerowej renomie! Jak wspomniałam powyżej, bardzo prosiłabym o podanie mi informacji uzupełniających - takich jak ogrywany tryb gry, mapa czy ilość graczy w meczu.

Zuzu

scuder1a's Avatar Banned
    A teraz odpowie Pani dlaczego to co wypisuję ja i koledzy w grze ciągle występuję, punkt po punkcie i dlaczego deweloperzy robią sobie w graczy jaja jednym słowem. Ja zapłaciłem UWAGA! ZAPŁACIŁEM! za pełnoprawny produkt, który nim nie jest! Dlatego my jako klienci domagamy się w tej chwili odpowiedzi na te pytania! Wypadło na Panią i Pani jest od tego by udzielać odpowiedzi na wszyściutko! Pierwsza linia oporu to Pani, jak Pani nie wie to dajcie nam tutaj tych ******* cukrowych ze studio ubisoft, niech się tłumaczą ***** ******. Ponawiam, kiedy otrzymam zwrot renomy?