BUGI i inne babole

Temat po to by raportować błędy gry i inne paskudztwa :P

---------------------

1. Dość często zdarza mi się bug z urządzeniami do obserwacji. Chodzi o to, że niestety czasami nie jestem w stanie ich użyć. Taki efekt utrzymuje się przez naście minut i sam odpuszcza, albo do pierwszego zgonu (co za tym idzie wczytania interfejsu na nowo). Ten problem napotykam nie tylko u mnie, u znajomych z którymi grałem COOPa też się on zdarza.

2. Bug z celownikiem hybrydowym o którym wspominałem w babolach bety Aczkolwiek to jest tylko przejściowe, bo gdy klikniemy "b" jeszcze 2x to problem się rozwiązuje :P

3. Superman, czyli upadek z motocykla - ciągle się przytrafia mi do tej pory 2x (a mało czasu spędzam jeżdżąc motocyklami)

4. Dostałem motocykl w przedpremierze - ten łowcy czy jakoś tak... Nie jestem w stanie z niego korzystać. Dlaczego?

5. Zapisywanie własnych strojów - widziałem że na PSie się da. Na PC nie mogę zlokalizować takiej opcji...

6. Bug mikrofonu - wiem że to nie jest tylko problem u mnie. Nie jestem w stanie (a sprawdziłem wszystkie dostępne opcje) komunikować się za pomocą mikrofonu w grze i nie wiem czym jest to spowodowane. Ktoś pomoże??

7. Brak wyboru pojazdu zrzucanego przez rebeliantów - uważam to za duże niedociągnięcie gry, ponieważ bez takiej możliwości jestem zmuszony dobierać taktykę wyłącznie do jednego pojazdu jakim jest śmigłowiec - o prowincji KOANI już nie wsponimam, bo lata się tam tak jak pies podchodzi do jeża xD

, i tak jeszcze poza tematem to na prawdę chciałbym zobaczyć CELOWNIK DLA ŚMIGŁOWCÓW, bo aktualnie nie da się tym grać ofensywnie, a każdy oddany strzał to czysty fart a nie zamierzone działanie

Standardowo jak coś znajdę to wstawię.
    Pozdrawiam

może ktoś pomóć? UBI żyje?

@kOOsmacz Ubi chyba nie żyje, nawet @UBI-Zuzu od kilku ładnych dni nie odpisuje tutaj na posty.... a wracając do tematu to:
    4) motocykl znajdziesz w Itacua Echo Rally Point w ITACUA.
    5) Da radę zapisać własne stroje wchodzisz w edytuj wygląd>stroje specjalne> wybierasz jakiś od 1 do 6 i go edytujesz, potem tylko przełączasz się miedzy strojami specjalnymi które prędzej sobie pozmieniałeś.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć kOOsmacz,
    przepraszam, że musiałeś czekać. Ponownie dziękuję Ci za równie długą listę uwag, którą sie podzieliłeś!

1 - czy mogłabym prosić Cię o dostarczenie nagrania, oczywiście jeśli masz taką możliwość, jak taki błąd dokładnie wygląda i jak daje o o sobie znać?

4 - Problem z motorem polega na tym, że nie możesz z niego skorzystać w grze, czy też nie możesz go znaleźć?

5 - Elvandril już Ci podpowiedział, gdzie taką opcję znaleźć

6 - używasz komunikatora głosowego w grze, czy też dodatkowy program poboczny? I czy podobna sytuacja zdarzała Ci się w innych grach?

Reszta uwag została odnotowana i zostanie przekazana dalej Dzięki Wielkie!

@Zuza ożyła !
    co do pkt 1 - jak będę mógł znowu pograć i będę miał ten bug, nagram telefonem, by nie było niedomówień i tego, że filmik z gry to słaby dowód będzie widać klikanie i reakcję w grze
    pkt 4 - w strzelbę mogę się wyposażyć, a motocykla? Nie mam zielonego pojęcia jak w ogóle go spawować xD
    pkt 6 - z początku nie miałem włączonego TeamSpeak'a, lecz problem z komunikacją w grze zmusił nas (mówię o spotkanej ekipie) do skorzystania z niego. Nie nigdy nie zdarzyła mi się podobna sytuacja.

, a tak to tyle.
    Wciąż odczuwam pewne rozczarowanie co do podnoszenia znajdziek... Powinno to wyglądać tak, że jeżeli w trybie COOP, jedna osoba oznacza dajmy na to medykamenty w skrzynkach to idzie to na konto każdego członka ekipy. Tak wiem, u Was zrodzi się pytanie "a co z tymi co już ponieśli daną paczkę; dawać im drugi raz, czy potrącić im kwotę". Jak dla mnie, jeżeli dana osoba już podniosła daną znajdźkę to po prostu jest przy niej pomijana - zarówno jeżeli chodzi o pkt'y umiejętności, jak i surowce. Choć jeżeli chodzi o to drugie to powinno to działać jak przejmowanie konwojów. To aż przykre jak 4 typa (zawodowych komandosów, z gearem nie z tej części świata) komicznie oznacza jedną beczkę i każdy po to czeka w kolejce.. żenua... :P
    I te śmigłowce... Widać że coś było majstrowane przy nich od otwartej bety. To widać. ALE... Wciąż na PC, przy tej fizyce ruchu - szczególnie w prowincji KOANI - spierdzielić przed paroma rakietami...

4 - dobrze rozumiem, że inne elementy tego dodatku możesz znaleźć, tylko motoru nie?
    6 - czyli mikrofon poza grą działa poprawnie? W sensie, ze gra nie zaniża głośności mikrofonu, tylko po prostu mikrofon w grze ma trudności z funkcjonowaniem?

I ponownie dzięki za resztę uwag, doceniam, że wracasz tutaj, żeby się nimi podzielić

4- nie mogę znaleźć motocykla ( słowo "motor" obraża pasjonatów :P )
    6 - mikrofon jest w porządku, i działa w innych grach normalnie jeżeli jest tam taka opcja. W grze nie mam żadnej komunikacji. Ani nie mogę być słyszany, ani słyszeć rozmówcy

motocykl znajdziesz w Itacua Echo Rally Point w ITACUA...

@Elvandril dziena. Jedyna rzecz jaka teraz przychodzi mi do głowy... Czemu to tylko skórka i dlaczego spawnuje się on tylko w wybranych miejscach??? xD Ubi pls... xD

@kOOsmacz, podaj mi proszę model mikrofonu, którego używasz.

Jeśli chodzi o lokację motocykla - został on umieszczony w punkcie, do którego dotarcie od samego początku gry jest najprostsze

Tags for this Thread