cropky's Avatar Banned

Autofire, makro key

Kiedy wyłączycie możliwość używania makro?
    Ostatnia gra, gość Blackbeard Sr 25 i *** ... dziela jak z maszynówki. Ewidentne makro na fire i powtórzenie.

Popieram i dodam informacje wiekszosc nisko lvl i smurfy to boty grajace z triger botem i speed hackiem i wallhackiem i teleport hackiem mowa o zabijaniu przez budynek czy sciany w budynku czy zreinforsowane sciany i kiedy zrobicie blokade takich ludzi zeby nie grali w gre i ja niszczyli to samo tyczy sie wysoko lvlowcow co tez podejrzanie graja i w dodatku uzywanie codow na wylaczanie anticheatow tez niezgodne jest to z prawem i praktycznie wogole nie widac reakcji anticheaterskich programow w grze tak jak by byly offline moze czas na zmiane programow do gry i zabezpieczenia wzmocnijcie do gry aha i za duplikacje konta czy to main konto czy smurf bany permamentne powiny isc na konta i nawet wlaczajac ban ip i mowa tez o kontach steam posiadajace vac ban juz na koncie taki gracz powinien automatycznie dostac blokade na gre jak zakupil bo wczesniej oszukiwal w innej grze tacy gracze nie powinni miec dostepu do gry

cropky's Avatar Banned
    Film poglądowy dla Ubisoftu jak to działa. Przykład na Terrorhunt.
    Wersja przedstawiona na filmie już nie działa, także proszę nie usuwać Zuzu, a tym, którzy się wkurzają (jak ja) na dziwne zachowania innych w grze, powinno to wyjaśnić jak działają haxy i czemu mimo dobrego grania jakiś idiota napisze, że jesteś noob.

*Wideo*

popieram i prosze nie usuwac filmu to jest przyklad dla was jak gra niszczona jest przez hackerow ktorzy ping hackuja sobie w grze i za to ban ip powinien poleciec i kick z serverow i mase kont kupuja sobie oszusci i tak samo z free weekndami przestancie je robic takie zeczy ze gra jest niszczona non stop przez prawie rok czasu to samo sie dzieje i teraz w tym roku to samo jest z gra takze moze wkoncu by skonczylo sie denerwowanie dobrych graczy a nawet graczy ktorzy w mistrzostwach esl graja mowa tu o innych graczach pro ligi

unk4ss's Avatar Senior Member
    Niestety, ale tak to działa. Kupiłeś grę, wydałeś niemały pieniądz oczekując uczciwej gry w dobrym otoczeniu antycheaterskim. Teraz czas się obudzić - smurfy, kolejne konta etc etc generują kolejne zyski. Więc kto by odcinał takie - spore jak by nie patrzeć - źródełko ? Myślisz że tak trudno wyłapać cheata ? Łatwo, ale po co ?
    Gdyby firma poświęciła te "zyski", zyskała by wizerunek i markę. R6 miałoby szansę stać się konkurencją dla CS'a. Ale do tego potrzeba twardej ręki i nie cackania się z oszustami. No i elementarnej chęci do zrobienia czegokolwiek
    A na polskim forum dopiero nie ma na co liczyć. MAxx prosił o zmianę koloru czcionki na forum w części do logowania - zlewa się ona z tłem. Wykonanie tego oceniam na jakieś 15 sekund dla średnio rozgarniętego konserwatora powierzchni płaskich w dziale IT. Ale nawet to przerosło tych, którzy mają nam pomagać.. Jak wspomniałem - całość rozbija się o chęci.. a raczej ich brak.
    A gra.. Lepiej, żeby się kończyła. Bo wtedy kupisz następną i hajs będzie się zgadzał..

Fakt, kolor czcionki nadal jest czarny na czarnym tle.

Myślę że pisanie na tym forum i oczekiwanie na pomoc jest bezcelowe. Szkoda czasu i nerwów, przecież skoro przez ponad rok istnienia tego forum 99% problemów o które zgłaszali gracze nie zostało rozwiązanych to znaczy że tak zwane "forum" istnieje" bo musi być" i nie w celu pomocy oraz rozwiązywaniu problemów jak to ma miejsce na zagranicznych forach ubi-softu a po to aby to nie zadowoleni gracze mieli się gdzie wypłakać i żeby ktoś ich pocieszył że w kolejnych 50 aktualizacjach może będzie lepiej

Miałem problem z odzyskaniem hasła na platformie ORIGIN, po wypełnieniu krótkiej ankiety i naciśnięciu przycisku " zadzwoń do mnie" w ciągu 10 minut zadzwoniła Pani z Polskiego oddziału wsparcia technicznego i przeprowadziła mnie przez cały proces ustawienia nowego hasła. To się nazywa Pomoc Techniczna.

A mnie ciekawi kiedy naprawią błąd polegający na nie możliwości przeładowania broni tzn. kończy się amunicja przeładowujesz i nadal masz zero pestek...
    Kolejny problem, operator stoi przy oknie i widzi lufę gościa który przez to okno wychodzi natomiast ten który wychodzi może od razu strzelać. Serio???
    Kolejny problem, jakim cudem gaz przedostaje się przez lite ściany i zabija mimo że atakujący nie stoi w chmurze gazu??? Dymny nie przejdzie ale gaz przechodzi???
    Gra za 189zł i takie problemy... SERIO??? Na koniec dodam że mamy wysyp objawionych graczy z poziomami 30,40 itd którzy nie mają prawa znać mapy a robią 10:0:0...

Originally Posted by ImFunnyMan Go to original post
    A mnie ciekawi kiedy naprawią błąd polegający na nie możliwości przeładowania broni tzn. kończy się amunicja przeładowujesz i nadal masz zero pestek...
    Kolejny problem, operator stoi przy oknie i widzi lufę gościa który przez to okno wychodzi natomiast ten który wychodzi może od razu strzelać. Serio???
    Kolejny problem, jakim cudem gaz przedostaje się przez lite ściany i zabija mimo że atakujący nie stoi w chmurze gazu??? Dymny nie przejdzie ale gaz przechodzi???
    Gra za 189zł i takie problemy... SERIO??? Na koniec dodam że mamy wysyp objawionych graczy z poziomami 30,40 itd którzy nie mają prawa znać mapy a robią 10:0:0...
    No dokładnie objawionych graczy pełno na rankedach. Przegrałem przez to 6 meczy z tych pierwszych 10 aby zdobyć końcową rangę. Normalnie krew mnie zalewa jak w ogóle może grać 4 czy 10 level na rankedach i mieć najwięcej killi i mecz oczywiście kończy się 0-4.

A tak w ogóle to ten murzyn z kanału PerfeckAim rozwala system(ten śmiech) i nie wiem może mi się wydaje ale jeden z filmików ma tą samą nutę co na kanale Śmiechawa LOL czyżby oni za tym stali

unk4ss's Avatar Senior Member
    Bo po prostu ja czy Ty mając 600h w grze lamimy i nieogarniamy.. a taki 4lvl na pewno na YT naoglądał sie i nauczył grać
    Mnie ciekawi, co faktycznie robi przycisk "zgłoś podejrzane...".. Bo jego jedyną funkcją jest chyba wyświetlenie textu "Dziękujemy za Twoją pomoc"
    JA tam nie jestem dobrym graczem - pewnie z racji wieku. Ale gram w różne fps'y od 10 lat i nie mam problemu z tym, że zginę. Ale chcę ginąć ze świadomością, że zginąłem "czystp". A nie jak tu...
    Ale nic to, zamiast porządnej rozgrywki możemy sobie dopiąć "czekoladkę" albo pomalować broń na walentynkowo

Zgadza sie macie racje gra robi sie syfem a nie uczciwa gra ale co tam niech ubisoft nie banuje dalej oszustow w rainbole powiem tak jedyny dobry anticheat jaki dali to do watch dogs 2 ktory blokuje polaczenie i oszust nie wejdzie do sesji gry nawet jak ma zhackowanego uplay i spiracona wersje gry to dostaje nie mozliwosc polaczenia i blokade

Page 1 of 4 123 ... Last ►►