Dołączanie do przegranego meczu

Witam, chciałbym zgłosić swoje niezadowolenie związane z wyszukiwaniem meczy rankedowych, mianowicie dołączenie do meczu w ktrym wynik jest 3:0 dla drużyny przeciwnej, co więc można się łatwo domyślić ze ten mecz przegrałem. Podoba mi się uzupełnianie graczy na normalnych grach, bo to nic nie traci się, ewentualnie dołączenie do meczu rankingowego gdy jest 1:0 to wszystko da się wygrać a ja dołączyłem do meczu, w ktrym po 1 rundzie było 2 na 5 (tak mi mwili ludzie) i mnie dołączyło na 4 rundę przy wyniku 3:0. Rozumiem, że to beta ale chyba nikt nie chciałby ponosić konsekwencji w postaci przegranego meczu rankingowego bo akurat miał pecha i dołączył do takiego meczu a nie do nowego. Staracie się uzupełniać ludzi, żeby nie było że ktoś wychodzi na początku i jest sytuacja 3 vs 5 lub 4 vs 5, ale mogłoby to być do 2 rundy max.

U mnie też dołączyło randoma. Graliśmy 4 vs 5. Przy wyniku 2:2 dołączyło nam gracza. Wygraliśmy

Okej, to rozumiem, ale ja po jednej rundzie, 2 zabjstwach byłem pierwszy w mojej drużynie z ilością 450 pkt chyba...