Witajcie, agenci!

W tym tygodniu Hamish samodzielnie poprowadził transmisję Stanu Gry i opowiedział o wydarzeniach z ubiegłego tygodnia, czyli o zmianach w zakresie równoważenia gry, jakie zostaną w przyszłości wprowadzone.

Pełną transmisję możecie obejrzeć poniżej. Można też odsłuchać jej w całości w formie podcastu!

Link do VODDziś rano odbyła się przerwa techniczna, obejmująca standardowe czynności. Przedłużyliśmy ją o godzinę w celu wprowadzenia poprawki błędu, w wyniku którego gracze w pewnych okolicznościach mogli stać się niewidzialni.Nie możemy jak na razie podać żadnych szczegółów ani dat, ale trwają już prace nad organizacją następnego spotkania Elite Task Force. Wkrótce otworzymy procedurę zgłoszeniową - szukajcie dalszych informacji na naszych oficjalnych kanałach!

Jeszcze przed letnią aktualizacją wydamy specjalną poprawkę, mającą na celu usunięcie błędów i poprawę balansu, która będzie obejmować wiele zmian wspomnianych podczas ostatniego Stanu Gry. Kiedy tylko ustalimy datę jej wydania, podamy ją do waszej wiadomości. Pamiętajcie, aby dzielić się z nami opiniami na temat wszelkich zmian, a także przedstawiać własne pomysły na odpowiednich forach!Błąd dotyczący niewidzialności
W ubiegłym tygodniu wykryty został problem, w wyniku którego gracze mogli w pewnych warunkach stać się niewidzialni, co powodowało sporo frustracji i dało podstawy do gorącej dyskusji. Podczas ostatniej przerwy technicznej wdrożyliśmy odpowiednią poprawkę i będziemy ściśle monitorować tę sytuację w przyszłości.


Jak zawsze, pamiętajcie, by szukać nas na oficjalnych forach lub wśród społeczności skupionej w serwisie Reddit, jeżeli chcecie porozmawiać na wszystkie tematy związane z The Division.

Do następnego razu!

Zespół The Division