Problem z aktywacją gry - Anno 2070

Witam, mam problem z uruchomieniem gry Anno 2070.
    Tytułem wstępu nadmienię, że zakupiłem ją wczoraj w biedronce ( gra oryginalnie ofoliowana )

Instalacja przebiega bez problemw, po zainstalowaniu i kliknięciu "uruchom" płyta w napędzie znw się rozkręca, i następuje aktualizacja gry. W końcu zapytania o zatwierdzenie regulaminu i wyskoczyło okienko wpisania klucza aktywacyjnego wpisałem , kliknąłem ok, mieliło mieliło, aż w końcu okienko z nagłwkiem "aktywacja klucza" , po kliknięciu "Ok" powiążę moje konto z grą... no i tu zaczyna się mj problem. Ponieważ cały czas wyskakuje mi informacja, że klucz CD lub kot aktywacyjny jest nieprawidłowy. Prbowałem reinstalki, oraz zainstalować grę na innym dysku, jednak ani razu nie miałem możliwości wpisać kolejny raz klucz ( może żle wpisałem, albo coś). Pomysły mi się skończyły. Może ktoś z Was borykał się z podobnym problemem.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć inoiesei,

przykro mi słyszeć, że doświadczasz takiego problemu. W tej sprawie polecam kontakt z naszym wsparciem technicznym.

UBI-Zuzu zrobiłem jak poleciłeś i w suporcie znalazłem rozwiązanie mojego problemu, dzięki wielkie za szybką reakcję i trafną poradę

Pozdrawiam.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Super! Miło mi słyszeć, że problem został rozwiązany!

Temat w związku z tym zamykam.

Zuzu