Ogólnie o bugach itp.

Wszedł na ten serwer testowy i jest tam dużo zmian np. jak zmiana lekko celownika glaza na + bo jest bardziej realistyczny ale druty kolczaste są według mnie za bardzo znerfione. Przydał by się też mały bufik m4 od bucka. Zmiany w matchmakingu raczej na + ale zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce. Dodacie te paczki też spoko ALE najwazniejsze są problemy takie jak wysoki ping średnio 80 a w innych grach mam max 50 (pc ,net mam dobry). Zbagowane killcamy albo ostatnio zdarza mi się doświadczać takie coś jak, że strzelam w gościa (wystaje mu tylko głowa) w heda i krew mu się leje i nie ginie i patrze 100 hp ma. Nierzadko zdarzyło mi się też jak zapraszam znajomego do gry a on nie może dołączyć, musi resetowąć grę albo ktoś inny musi go zaprosić. Takie błędy jak hitboxy net, cody, ping, problemy z poczekalniami.... Mam nadzieje że to jakoś ogarniecie bo takie z pozoru małe rzeczy a mogą przesądzić wynik meczu. Jeszcze jedna rzecz ale nie wiem czy to jest bug tutaj link na yt https://www.youtube.com/watch?v=qkC1y72wgs0 .
    Pozdrawiam.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć D3AL.cubaca99,

dziękuję za podzielenie się wrażeniami z serwera testowego, razem z nagraniem!
    Faktycznie, przedstawia ono bug.
    Twoje uwagi i zgłoszenie zostanie przekazane odpowiednim osobom.

Tags for this Thread