Tryb NAT i nowy patch

Powiecie mi co to się stało że jeden płgigowy patch i mj tryb NAT z otwartego stał się ograniczony? Nic nie zmieniałem jak zawsze. Co ja jeszcze mam wam pootwierać i wyłączyć żeby gra działała dobrze. W żadnej innej grze sieciowej nie ma takich problemw jak w waszych. Swego czasu w Splinter cell miałem to samo...
    Zaczynam odnosić wrażenie że to wasz system jest "ograniczony".
     1 people found this helpful

Cześć CarnageJoker ja też mam problem z tym że Ograniczony NAT na czerwono piszę ten patch jest zjebany coś po dzisiejszym upgrade...

Mam podobny problem ale NAT mam średni zaraz po patchu

Tak samo po patchu NAT ograniczony wcześniej otwarty.
    Nie pomogło odblokowanie portw, Ustawienie DMZ na ip konsoli, ustawienie stałego ip dla ps4 itd. dodam że w opcjach ps4 po przeprowadzeniu testu połączenia zawsze mam nat type 2.

Nie wiem co zmienili ale u mnie rwnież NAT otwarty został zamieniony na średni.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Wszystkim,

błąd o ktrym piszecie był błędem nieprawidłowego wyświetlania się typu NAT - w tej chwili powinien on być naprawiony na PC i PS4, poprawka wkrtce powinna zostać zaimplementowana na XO.

Na PC cały czas ten sam błąd.

@podbijam , nadal nie działa. Zmiana DMZ / portty , upnp i nadal nic :l Ostatnio wystarczyło przestawić DMZ I dało się grać na ESLu a teraz :l

UBI-Zuzu to samo jest NAT: Ograniczony nie wiem dlaczego tak jest możecie coś zrobić z tym??

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Dziękuję za Wasze zgłoszenia, przekażę, że nadal doskwiera Wam ten problem.

EDIT: Problem powinien zostać rozwiązany przez obecnie trwającą przerwę techniczną.