Nie ma co nawet R6 nie chce działać

Witam,

Ten wasz produkt chyba już sam ma dosyć was i waszej pracy wlasnie chce uruchomić grę a tu co czarny ekran i raport o błedzie hahaha coś pieknego.
    Weryfikacja plikw i dupa nadal nie działa haha
    Wczoraj grałem bez problemu a tu buuu dzis pan nie pograsz a dlaczego ja sie pytam jak w komputerze nic sie nie zmieniło przez noc??\
    Ale chyba ten wasz antycheet cos psuje bo się głupi odpalił i nic nie pokazał poza ładowaniem pewnie widzi coś głupiego. Weźcie się za kopanie roww bo chyba na nic więcej was nie stać. Kasa w błoto wyrzucona.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć H3IIGat3e_LW,

przykro mi słyszeć, że pojawił się taki problem, w takiej sytuacji zalecam kontakt ze wsparciem technicznym.

Witam

U mnie i znajomych dziś taki sam problem. Gra nie łączy sie z serwerami z przyczyn nie wiadomych. Ubisoft po raz kolejny popisuje się brakiem zainteresowania własną grą i klientami

U mnie w całym składzie ten sam problem.
    Nie można się połączyć z serwerami i chu*

Zuzu może czasem byś napisała co się dzieje z serwerami podczas awarii , bo z tego co wiem to od godziny 12 nie da się połączyć z serwerem.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Na forum pojawiło się na ten temat ogłoszenie jak tylko zaczęły się problemy z serwerami

Serwery w tej grze to porażka