Spadek prędkości połączenia, gdy jestem na mapie

Witam serdecznie,

Od kilku dni podczas gry co chwilę ładują się tekstury na mapie. Gra chodziła świetnie wcześniej - bez żadnych problemw. Posiadam program, ktry wyświetla aktualną prędkość pobierania i wysyłania, i zaobserwowałem, że podczas ładowania gry prędkość jest wysoka (normalna), ale gry trafiam na mapę spada do średnio 10 KB/s. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, ale jest bardzo uciążliwe, gdyż poruszając się po mapie, tekstury co chwilę się ładują, co powoduje zwolnienie postaci do poruszania się chodem.

Jak wspomniałem wcześniej, dzieje się tak od kilku dni i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Zmniejszyłem także ustawienia graficzne na najniższe i prbowałem z obszarem strumieniowania na 100 procentach, jednak nadal to samo.

Zauważyłem także, że nie mogę włączyć renderowania DirectX 12, choć było to wcześniej włączone. Teraz opcja jest zaznaczona na "nie" i pole świeci się na biało.

Z gry dziękuję za pomoc i liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć I_WILL_SHOT_YOU,

czy mogę dopytać, czy Twj komputer spełnia minimalne wymagania gry?

Tak, spełnia, ponieważ jak powiedziałem wcześniej, gra chodziła normalnie, bez żadnych problemw. Wspomniany spadek prędkości pojawił się kilka dni temu.