Problem z For Honor

Witam, mam grę For Honor od jakiegoś czasu i dopiero teraz po próbie uruchomienia gry pojawił mi się komunikat ,,Wystąpił błąd! Uruchamianie gry nieudane. Pewne pliki mogą być uszkodzone. Prosimy o umożliwienie klientowi uplay weryfikacje katalogu instalacyjnego gry". Po chwili gra się włącza jednak po kilku sekundach wyłącza. Próbowałem weryfikować pliki gry (2 razy), aktualizować sterowniki oraz reinstalować grę i nic. Proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Podłączam się do pytania. Jestem z tego powodu bardzo zły. Próbowałem prawie wszystkiego, przeleciałem angielskie i polskie fora. Napisałem do supportu, chwilowo brak odpowiedzi.

Podłączam się do pytania. Po dzisiejszej aktualizacji z panelu Uplay otrzymuję ten sam komunikat co użytkownik Glodzu1. Próbowałem weryfikować pliki gry, również 2-krotnie, weryfikacja przebiega za każdym razem pomyślnie, lecz komunikat nadal się pojawia, a gra się nie uruchamia. Reinstalować gry nie mam zamiaru, ponieważ nie mam zamiaru tracić mojego cennego czasu. Grałem wczoraj i było okay, po aktualizacji mam problem. Najwyżej wyrzucę tę grę, mam dosyć problemów (oczekiwania) z matchmaking'ami i połączeniami.

Oczekuję, że Ubisoft zajmie się tym tematem. Graj jest świetna, ale cała otoczka związana z systemem połączeń psuje wszystko i wpłynie na moją decyzję o pożegnaniu się z grą i z Ubisoft raz na zawsze.

Z tego co się dowiedziałem to jest to tylko i wyłącznie wina najnowszego Patcha. Ubi napisało że postarają się jak najszybciej usunąć ten błąd. Jedyne co pozostaje to czekać.
     1 people found this helpful

U mnie to samo , jak bys wiedzial cos wiecej to pisz . Dzieki ze ktos tym sie zainteresowal .

Dzieki pozostaje czekac .

Ziomek juz naprawili

Całe szczęście, oby to się już nie powtórzyło i miłej zabawy życzę
    Wątek zamknięty!