Strzał synchroniczny - błąd ograniczający rozgrywkę

Zdaję sobie sprawę, że gra jest ograniczona w zakresie rozgrywki w trybie dla pojedynczego gracza, w stosunku do wcześniejszych odsłon (o rozgrywce wieloosobowej nawet nie wspominam, bo to oczywiste przy tak skonstruowanej grze), ze względu na jak największe grono odbiorcw i nie mam z tym żadnego problemu...
    jednakże sama gra posiada pewien poważny błąd (oczywiście moim zdaniem), ograniczający, w pewnych określonych warunkach, w znacznym stopniu samą rozgrywkę i możliwości taktyczne w trybie dla pojedynczego gracza:
    Mowa o opcji strzału synchronicznego.
    Grając przy włączonym HUD-zie i z wszelkimi opcjami graficznymi ułatwiającymi rozgrywkę (np. stale widoczne podświetlenie, w postaci kropek, oznaczonych wrogw) problem ten nie występuje...
    Ja preferuję grę z maksymalnie ograniczonym HUD-em, jednocześnie bez zmiany poziomu trudności, realizm rozgrywki wtedy rośnie i poziom trudności też z oczywistych względw nieznacznie wzrasta. Zastanawia mnie dlaczego zostaję wtedy pozbawiony pewnych opcji taktycznych, na ktre w dalszym ciągu mogę rozdysponować punkty doświadczenia/kasę. Chodzi o strzał synchroniczny. Dopki mam w opcjach włączone oznaczanie wrogw (automatyczne), mogę wykonać wraz z towarzyszem broni sterowanym przez konsolę strzał synchroniczny - wybierając ponownie cel, czyli dodatkowo go oznaczając. Kiedy jednak w opcjach wyłączę podświetlenie przeciwnikw, ktre w zasadzie nie ma nic wsplnego ze strzałem synchronicznym (bo przy nim trzeba dodatkowo oznaczyć cel lub cele), nie mam możliwości wykonania strzału synchronicznego, nie jestem w stanie oznaczyć celu/w na ten krtki moment akcji strzelania synchronicznego. I podkreślam tu, że oznaczanie celw do strzału synchronicznego związane jest z oznaczaniem celw, znacznikami nie mającymi nic wsplnego z tymi ze śledzeniem przemieszczania się przeciwnikw w postaci kropek nad ich głowami. Co ciekawe w opcjach rozwoju drużyny w dalszym ciągu mogę rozwijać zdolności strzału synchronicznego, ktrego nie mogę w zasadzie w samej grze wykonać przy takich ustawieniach wyświetlania HUD-u, gdzie jednocześnie pozostałe akcje przy ograniczonym HUD-zie są jak najbardziej możliwe do zrealizowania.
    Moim zdaniem to poważny błąd, ktry z niczym nie usprawiedliwionych powodw w znaczny sposb ogranicza interakcję z towarzyszami broni...

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Eye005,

błąd o ktrym mwisz powienien zostać naprawiony przez najnowszą aktualizację