cropky's Avatar Banned

Usunięty z meczu... Przesada!

Lekka przesada. Ostatnia runda, ostatnie sekundy i ostatni przeciwnik. Gość z mojej drużyny wchodzi w mj strzał i ginie. A ja zostaję za to wyrzucony. I oczywiście 0 punktw za mecz!

tak do końca niewinny nie byłeś bo musiałeś kogoś wcześniej zabić w tym meczu żeby dostać karę .

cropky's Avatar Banned
    Tak. W pierwszej rundzie gość dostał rwnież przypadkiem. I to wszystko. Także dalej uważam, że to przesada.

Zakładam, że ciężko by było zbudować algorytm, ktry by rozpoznawał czy trafiłeś specjalnie czy przez przypadek

Z drugiej strony, jak ktoś Ciebie zabijał, chciałbyś by został z meczu jak najszybciej usunięty.

IMO żadna przesada, prawidłowa reakcja systemu. Życie...

cropky's Avatar Banned
    Originally Posted by kf3rcik Go to original post
    Z drugiej strony, jak ktoś Ciebie zabijał, chciałbyś by został z meczu jak najszybciej usunięty.
    IMO przesada. Tym bardziej, że to była drużyna - byliśmy wszyscy połączeni.

Prawidłowo. Powinni jeszcze zaostrzyć bany. Gram 5 razy mniej niż miesiąc temu ale i tak wczoraj "kolega" z zespołu wziął caveire i powalił wszystkich.

Chodź chyba zabiłeś więcej osb, nieprawdaż? Przedwczoraj z impetu w jednej rundzie uśmierciłem 2 swoich i mnie nie wyrzuciło. Pewnie często zabijasz kolegw i jesteś już podpięty pod inny algorytm usuwania graczy.

cropky's Avatar Banned
    Właśnie nie, nie zabijasz często kolegw z drużyny. Więc... Znasz bajkę o "Ty mi tu nie"?

Originally Posted by cropky Go to original post
    Właśnie nie, nie zabijasz często kolegw z drużyny. Więc... Znasz bajkę o "Ty mi tu nie"?
    Ty mi tu - właśnie widziałem twj występ w 7:00 minucie GameSprout i takie akcje to nie jest przypadek 😀

cropky's Avatar Banned
    Tam ta akcja to jeden z przypadkw i w dodatku w grze swobodnej.