BANNED C-16-260 z jakiego powodu?

Jak w tytule. Wczoraj jeszcze spokojnie mogłem grać, a teraz chciałem jeszcze pograć godzinę przed pracą i ban. Nie napisane z jakiego powodu tylko ogólnie, że naruszyłem regulamin. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób niby naruszyłem regulamin. Kupiłem grę w którą nie mogę teraz grać. Nie rozumiem w ogóle o co chodzi. Jakie to działania wykonałem?

Dzień dobry,

Odnotowaliśmy na Twoim koncie powtarzające się działania, które są bezpośrednim naruszeniem Regulamin Postępowania w Grze oraz Warunków Korzystania z Gry. Prosimy mieć na uwadze, że w celu zapewnienia innym użytkownikom przyjaznego środowiska podczas rozgrywki, podjęliśmy odpowiednie kroki, które sprawiły, że Twój dostęp do gry został tymczasowo zablokowany. W związku z powyższym, dostęp do gry Tom Clancy’s The Divsion na tym koncie Uplay nie będzie możliwy przez 14 dni. Wszelkie przyszłe naruszenia Regulaminu Postępowania doprowadzą do permanentnego zablokowania dostępu do gry. Aby zapobiec całkowitej utracie dostępu do gry, prosimy zapoznać się i przestrzegać zasad Regulamin Postępowania w Grze Tom Clancy’s The Division, który jest umieszczony na naszym oficjalnym Forum:
    Regulamin Postępowania w Grze

Dziękujemy za wyrozumiałość,
    Zespół Tom Clancy’s The Division

Czy jest możliwość odzyskania pieniędzy za utopienie ich w grę w którą nie można grać? Cziterow jest od groma i Ubi nie potrafi sobie z tym poradzić, ale normalnych graczy potrafi się odciąć od konta...

dostales bana na 14 dni pewnie uzywales jakiegos makra lub glitcha np na bieganie https://youtu.be/fn9iIPpBLv4

Niewinny jak zawsze hahahha Ja bym ciebie na wieki wieków wypie.... z tej gry.Zasrany cheater.