1. #1

  Problem z dołączeniem do znajomego.

  Witam. Wczoraj zakupiłem Watch Dogs 2 i chciałem pograć ze znajomymi. Wystąpił problem, ktry uniemożliwia mi grę z jednym z nich.. Jak prbuję dołączyć do sesji, pokazuje że znajomy nie może wziąć udziału lub sesja już nie jest dostępna. Gram na konsoli Xbox One. Znajomy też do mnie nie może wyłączyć, a inni znajomi do mnie bez problemu dołączają.
   1 people found this helpful
  Share this post

 2. #2
  *Znajomy też do mnie nie może dołączyć, nie wyłączyć
  Share this post

 3. #3
  Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
  Join Date
  Jun 2017
  Posts
  1,683
  Witam!

  Czy kontaktowałeś się z naszą obsługą klienta? Możesz do nich napisac na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod skontaktować się pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
  Share this post

 4. #4
  Rwnież mam podobny problem co i użytkownik @Kixter206 Jaka dla Ciebie rada? Sprbujcie dołączyć do siebie w innej grze firmy Ubisoft wtedy będziecie pewni na 100%, że w przyszłości problem będzie się powtarzał. Ja z kolegą mieliśmy taki sam problem przy becie gry Ghost Recon : Wildlands i teraz przy produkcji Watch Dogs 2. Otrzymałem instrukcję od pomocy technicznej na email. W sensie otrzymałem link. Szkoda, że niema jednoznacznej przyczyny tego problemu. Gra Watch Dogs 2 jest genialną produkcją, w ktrej już spędziłem ponad 54 godziny w grze, a mam dopiero za sobą 60% głwnego postępu w grze. Nawet nie chce myśleć co by się stało gdybym mgł grać razem z moim dobrym kolegą z ktrym genialnie się gra bo to osoba, ktra ma bardzo wielki szacunek do innych graczy, mowa o użytkowniku ZorionAltair (tylko się nie pogniewaj na mnie jeżeli czytasz ten wpis hehe).

  https://support.ubi.com/pl-PL/faqs/0...ch-Dogs-on-PC/

  Problem tkwi w tym, że nie wiem jak się do tego zabrać.
  Share this post